Výherci soutěže o PERFECT BODY - Zeštíhlující gel proti celulitidě | e15.cz

Výherci soutěže o PERFECT BODY - Zeštíhlující gel proti celulitidě

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
A je to tady zase! Blíží se jaro, s ním, ač je to nyní neuvěřitelné, přijde hezké počasí. Za jarem se léto svými vedry přihlásí o plavky. Nicméně to už bude „za pět minut dvanáct“ dívat se na svá stehna a zadeček ...

Na vznik celulitidy působí celá řada faktorů: genetické předpoklady, hormony, změny metabolismu, strava, životní styl… dokonce i stres! Není ale nejmenší důvod, proč si nechat „pomerančovou kůži“ líbit. Technologicky vyspělé složení bojovníků proti celulitidě od Oriflame vám pomůže s vaším nepřítelem pořádně zamávat. Čas získat opravdu krásné tělo totiž nastal právě teď!

Autor: Ženy - E15


Snadná cesta k perfektnímu tělu


Vyzkoušet můžete například Zeštíhlující gel proti celulitidě, obsahující unikátní komplex Lipo-Burn, který se zaměřuje na „pomerančovou kůži“, zpevňuje pokožku a obnovuje tělové kontury. Nelepkavé složení zeštíhluje a tonizuje stehna, boky a hýždě.

Díky KOMPLEXU LIPO-BURN, obsahující řasu spirulina, sójové proteiny a kofein tento gel
- Posiluje mechanismus podpory struktury pokožky
- Zlepšuje odvodňování a redukuje zásoby tuku
- Zpevňuje a hydratuje pokožku

Autor: Ženy - E15


Nenechte se zaskočit příchodem jara a připravte se na teplé sluneční paprsky již nyní. Stačí Na 3 výherce nyní čeká balíček se Zeštíhlujícím gelem proti celulitidě PERFECT BODY od Oriflame, v hodnotě 499 Kč.


Soutěžní otázka

Které výrobky naleznete v řadě Perfect Body?

Správná odpověď
b) abrazivní gel proti celulitidě, zeštíhlující gel proti celulitidě, zpevňující noční sérum proti celulitidě v ampulích 


====Výherci:====

Výherkyně obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udaly v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!
20. března 2010Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce tělové kosmetiky a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video