Výherci soutěže o poukazy na procedury v Relaxačních lázních Jupiter | e15.cz

Výherci soutěže o poukazy na procedury v Relaxačních lázních Jupiter

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společně s našim partnerským webem Fitkastudia.cz jsme pro připravili soutěž o poukazy na procedury v Relaxačních lázních Jupiter. Výherce naleznete v dnešním článku.

Relaxační lázně JUPITER  nabízí lázeňské a relaxační služby zdraví a krásy, vše pod jednou střechou přímo v Praze, nedaleko stanice metra Florenc.

Nově mohou klienti navštěvovat nedávno otevřenou pobočku relaxačního centra Jupiter na Budějovické v Praze 4, zároveň se také ve spolupráci s  partnery buduje síť franšízingových poboček, a tak brzké době budou  moci využívat lázeňských a relaxačních služeb značkou Jupitertaké klienti v Brně, Havířově, Plzni a dalších městech po celé České republice.

Autor: Ženy - E15V současnosti JUPITER poskytuje 13 samostatných a 16 komplexních procedur – od léčby zdravotních problémů až po obnovení harmonie mezi duševní vyrovnaností a krásnou lidského těla - vše s ohledem ke zdravotnímu stavu, specifikům obou pohlaví a v neposlední řadě také věku našich klientů. Lázenšké služby se dají rozdělit do 3 základních skupin zaměřených na léčbu zdravotních problémů, relaxaci a zlepšování celkové fyzické kondice.

V prvé řadě je třeba říci, že klientku či klienta čeká vstupní pohovor s odborníkem na zdraví a správný životní styl. Jsou upřesněny problémy a požadavky a doporučeny procedury takříkajíc šité na tělo, přesně dle zdravotního stavu zákazníka i jeho finančním možnostem. A pak již přijde čas zbavit se nejrůznějších zdravotních potíží, nadbytečného tuku, celititidy a třeba i vrásek. Je třeba dodat, že příjemnou a fyzicky nenáročnou formou.


Autor: Ženy - E15

Soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci s www.fitkastudia.cz - internetovou databází fitness a wellness center, kadeřnických a kosmetických studií, salonů s péčí o tělo a solárií .

Již po hodině terapie odchází klient uvolněný, svěží a plný energie, jako na počátku dne. Pomocí léčebných procedur lze odstranit řadu zdravotních komplikací včetně nachlazení i problémů s pletí v bylinné lázni, bolesti zad a krční páteře tolik typické pro sedavá zaměstnání, artrózu nebo kupříkladu i křečové žíly včetně bolesti svalů z fyzické námahy a přetížení. Lymfatické masáže pak slouží k celkové detoxikaci organizmu a posílení imunity člověka. Baňkové masáže mimo jiné vedou k redukci nadváhy a zlepšení krevního oběhu.

Autor: Ženy - E15Lázně i wellness centrum jsou vybaveny nejmodernějšími, v České republice často ojedinělými relaxačními přístroji. Zároveň se
zde používají šetrné a přitom účinné techniky alternativní medicíny a zcela přírodní aromaterapeutická kosmetika.

Deset  soutěžcících, kteří správně odpověděli na obě soutěžní otázky, získává nyní poukaz na libovolný výběr lázeňských služeb lázní JUPITER v hodnotě 1500Kč.Soutěžní otázky a správné odpovědi:

1)  Jak dlouho trvá vstupní vyšetření v lázních Jupiter?


a) cca 30 minut

2) Jak se jmenuje společnost provozující portál Fitkastudia.cz?


a) ESENTA


Výherci:

  • R. Kloučková, Malé Svatoňovice                V. Loskotová, Lány
  • G. Vinopalová, Praha                                  T. Táborský,  Doksy u Kladna
  • I. Kozáková, Kvasiny                                  S. Krejčová, Praha
  • M. Steubl, Praha                                         J. Vítovcová, Plzeň
  • Š. Linhartová, Koleč                                    J. Jonáš, Praha

Výhercům byly poukazy rozeslány poštou na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!

5. ledna  2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video