Výherci soutěže o tělovou kosmetiku od Oriflame | e15.cz

Výherci soutěže o tělovou kosmetiku od Oriflame

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Minulý týden jste s námi soutěžili o novou řadu tělové kosmetiky PINK GRAPEFRUIT & GINKGO od Oriflame. Na koho se usmálo štěstí tentokrát?

Léto je v plném proudu, užíváme si slunečních paprsků, vodních radovánek a přírody. Čas dovolených a prázdnin působí jako blahodárný elixír na naši duši a fyzické i psychické síly. Pokud používáme sluneční kosmetiku s ochrannými faktory, je správně postaráno i o naši pokožku. Alespoň během dne určitě.

Večer však tělu i duši můžeme dopřát osvěžující koupel, kterou si po krásně prožitém dni zasloužíme. Pro to pravé letní osvěžení můžeme vyzkoušet například novou řadu tělové kosmetiky NATURE Pink Grapefruit & Gingko od společnosti Oriflame. Bohaté přírodní výtažky obsažené v růžovém grapefruitu a ginkgu působí jako antioxidanty, zjemňují a tonizují pokožku. Dopřejte si vitalitu a svěžest na vlastní kůži.

Autor: Ženy - E15

Ginkgo:

Blahodárných účinků výtažku z jeho listů využívá tradiční čínská medicína již pět tisíc let. V listech je obsaženo zejména velké množství flavonoidů, terpenů, organických kyselin a dalších látek, jejichž strukturu nedokáže přesně určit ani moderní věda. Jisté je, že komplex těchto látek, které se odborně nazývají „ginkgolides“ není obsažen v žádné jiné rostlině. Základním účinkem extraktu z listů je rozšiřování kapilár v periferním cévním řečišti a zlepšení průtokových vlastností krve (vazodilatace) a dále antioxidační účinky.

 

Graperfuit:

výtažek z grapefruitu dodává pleti osvěžení, vitaminy a tonizuje ji.

Sprcha přináší osvěžení po náročných letních dnech plných slunce a horkosti. Ze všeho nejdříve použjte účinný abrazivní krém, který zbavuje pokožku odumřelých buněk, čistí ji a tonizuje. Poté dopřejte pokožce a smyslům osvěžení v podobě tonizačního gelu, který pokožku zbaví všech nečistot a ochrání ji před působením volných radikálů. Zabalte se do froté osušky, vytřete pokožku do sucha a natřete se tělovým krémem s rostlinnými výtažky, který hydratuje, tonizuje a chrání pokožku těla. Jemná vůně ginkga a růžového grapefruitu vás stejně jako vaši pokožku neodolatelně osvěží. Pokožka bude jemná a vláčná.

Tento týden opět stačilo jen správně odpovědět na soutěžní otázku a tři z vás měli možnost získatbalíček s abrazivním krémem, sprchovým gelem a tělovým krémem z řady Pink Grapefruit & ginkgo v hodnotě 367 Kč.
Správná odpověď

====na soutěžní otázku:

   Otázka:                 

   ====

  Jaké výtažky jsou použity v nové řadě tělové kosmetiky NATURE od Oriflame?  
                                Správná odpověď:     b) růžový grapefruit a gingo

====Gratulujeme!==== Na
www.oriflame.cz se dozvíte více o široké nabídce kosmetiky pro letní období a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz . Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz **

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video