Výherci soutěže o Vychytanou piksu plnou žvýkaček Orbit | e15.cz

Výherci soutěže o Vychytanou piksu plnou žvýkaček Orbit

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Abyste nemuseli do krámu pro balíčky žvýkaček chodit tak často a také měli vždy při ruce svou oblíbenou příchuť, nově je k dispozici velké balení, obsahující 60 dražé.

Stává se žvýkání národním sportem?

Nevěříte? Průzkumy ukazují, že běžně žvýká 66 % české populace. Tvrzení, že žvýkání je téměř sportovní disciplína podporuje fakt, že se při něm aktivizuje spousta obličejových svalů. Žvýkací svaly, svou aktivitou dokážou vykonat obrovskou kontrakční sílu, uvádí se až 200 kg na cm2.

Jak bylo zjištěno výzkumem společnosti Wrigley, žvýkání dokonce pomáhá i v hubnoucím procesu – redukuje totiž pocit hladu a díky tomu jsme schopni sníst až o 36 kalorií méně než obvykle. Velká většina dospělých, zhruba 80 %, považuje žvýkání za společensky přijatelné „venku“, ve volné přírodě, na ulici, ale i na stadiónech. Mějte proto svou malou soukromou „tělocvičnu“ vždy při ruce!


Velké balení pro velké


Mohou být funkční, ušetří nám cestu a čas, někdy nám pomohou zabránit nepříjemné společenské situaci a dokonce nám pomáhají s péčí o naše zdraví. O čem je řeč? O „obyčejných“ žvýkačkách bez cukru nově v doslova „vychytané piksle“. Žvýkání patří k našemu životnímu stylu stejně jako mobilní telefon anebo osobní automobil. A navíc žvýkáním žvýkaček bez cukru snižujete riziko zubního kazu až o 40%. Kdo by neměl rád osvěžující chuť žvýkaček stále při ruce? 


Autor: Ženy - E15

Orbit Vychytaná pikla se 60 dražé v příchutích Spearmint, Pepermint a Raspberry a  Orbit dóza s příchutěmi Spearmint, Pepermint, Watermelon a BlueberryVychytané!


Abyste nemuseli do krámu pro balíčky žvýkaček chodit tak často a také měli vždy při ruce svou oblíbenou příchuť, nově je k dispozici velké balení, obsahující 60 dražé. Takže vám žvýkačky vydrží delší dobu a navíc budou schované v novém obalu – vychytané piksle netradičního designu se dvěma otvory – malým pro pohodlné braní a velkým pro snadné doplnění.

Autor: Ženy - E15

Orbit Refil bag se 46 dražé  v příchutích Spearmint, Pepermint, Watermelon a Blueberry 

Piksla do auta, na pracovní stůl i do kufru na dovolenou!

Usaďte vychytanou pikslu do auta a budete moci obdarovat i spolucestující. Na pracovním stole žvýkačky jednoduše budete mít vždy po ruce – uvidíte, že kolegové budou na nevšední doplněk pracovní plochy po očku koukat. Jak si zajistit správnou dávku žvýkání na dovolenou? Přibalte si 60 žvýkaček do kufru a neztrácejte čas hledáním obchůdku s vaší oblíbenou pochutinou. 

Pět z vás, kteří se zúčastnili naší soutěže a správně odpověděli na soutěžní otázku, může získává nyní balíček Orbit obsahující 3x vychytanou piksu, 4x dózu a 4x refil bag.

Soutěžní otázka:


Kolik dražé žvýkaček obsahuje nové velké balení Orbit Vychytaná piksla?

Správná odpověď:

c)60

Výherci: Alena Čiperová, Brno

  • Tomáš Kopečný, Blansko
  • Petra Kubáňová, Nový Jičín
  • Alena Muláková, Ústí n. Labem
  • Dagmar Dlouhá, Rakovník

2. září 2009

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video