Výherci soutěže s Pilotemnazkoušku.cz | e15.cz

Výherci soutěže s Pilotemnazkoušku.cz

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jako novinku pořádá skupina profesionálních pilotů zážitkovou akci, na které může řídit letadlo i člověk bez zkušeností a vyzkoušet si na vlastní kůži, jaké to je být pilotem reálného letadla se vším všudy.

Většina mužů už od mládí sní, stát se policejním vyšetřovatelem, kosmonautem nebo pilotem dopravního letadla. Jak roky plynou, a přichází realita všedního dne, nakonec volí mnohem všednější povolání. Tyto klukovské sny však stále zůstávají v mysli každého chlapa jako velký nesplněný sen. Blýská se však na lepší časy a dnes již každá žena může svému partnerovi jeden z těchto snů splnit.

Akce nese název Pilotem na zkoušku a má jasně daný scénář. Účastník akce společně s pilotem naplánuje let, zakreslí v mapě trasu, zkontroluje aktivaci vzdušných prostorů, naprogramuje palubní přístroje a zjistí aktuální meteorologické podmínky. Poslechne si, jak vyžádat povolení ke startu a jako druhý pilot zkontroluje předletové úkony po kapitánovi letadla.

Autor: Ženy - E15


Po vzletu z letiště má účastník na starosti řízení letadla a jeho navigaci po naplánované trati. Vyzkouší si, zda má talent na ovládání tohoto komplexního stroje a také to, zda dokáže s klidem řešit nouzové situace.

Akce Pilotem na zkoušku není žádným vyhlídkovým letem, ale reálnou zkouškou schopností pilota – účastníka akce, který si na vlastní kůži vyzkouší, co obnáší řízení letadla ve vzduchu. Na konci akce zná účastník odpověď, zda je schopen letadlo řídit a zda je například reálné, aby sám zvládnul s letadlem přistát.

Celá akce Pilotem na zkoušku zabere přibližně jedno sobotní dopoledne a je zakončena poletovým rozborem, kde zkušení piloti proberou s účastníky jejich zážitky a zodpoví řadu otázek a mýtů, které kolem pilotování letadla panují.

Autor: Ženy - E15


Akci lze také darovat dárkovým poukazem nebo rezervovat online na stránkách www.pilotemnazkousku.cz.


Autor: Ženy - E15Soutěžní otázka:


Na kolika místech v České republice provozují organizátoři akci PILOTEM NA ZKOUŠKU?

Správná odpověď
b) Na pěti 

Výherce:
Eva Tomášková, Č. Budějovice

Výherce získává dárkový poukaz v hodnotě 4 800 Kč získat jako dárek!  Poukaz bude zaslán přímo partnerem soutěže a lze jej uplatnit po dobu šesti měsíců od převzetí výhry.

21. prosince 2009

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery