Vyherci tělové kosmetiky Swedish Spa od Oriflame | e15.cz

Vyherci tělové kosmetiky Swedish Spa od Oriflame

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Relaxace, wellness, spa… pomalu nedílná součást životního stylu. Společnost Oriflame přichází s novým konceptem oblíbené řady Swedish Spa, tedy oblíbenými domácími lázněmi.

Žlutá řada tělové kosmetiky Swedish Spa je inspirovaná ohněm. Složení kombinuje vyživující účinky přírodních olejů a vřelého koření. Probudí vaši vnitřní energii, zjemní a vyhladí pokožku. Základ této řady tvoří zázvorový olej a komplex Hydracare+ z červené řasy z Baltského moře. Rozdíl poznáte na pohled i na dotek!

Abrazivní sprchový gel Swedish Spa je jedinečně namíchaný, vřele smyslný, aromatický abrazivní gel, který pečuje o pokožku. Solné krystaly a drcené mandlové skořápky vyhladí pokožku, zázvorový olej tonizuje, komplex Hydracare+ zjemňuje, olej ze sladkých mandlí zklidňuje a vitamin E chrání.

Dále v řadě naleznete Noční krém na ruce Swedish Spa, který vyživí a zjemní ruce během noci. Komplex Hydracare+ zvláčňuje, zázvorový olej vyživuje, olej ze sladkých mandlí bohatý na vitaminy zklidňuje ruce a revitalizuje pokožku, zatímco spíte.

Autor: Ženy - E15Třetím výrobkem této řady je opravdový univerzální kouzelník - Zázračný olej Swedish Spa! Naneste jej přímo na mokrou pokožku po sprchování pro hydrataci, použijte jako masážní olej, olej do koupele nebo jako péči na suché konečky vlasů před použitím šampónu. Štědrý univerzální olej s komplexem Hydracare+, tonizujícím zázvorem, vyživujícím kokosovým olejem, vitaminem E a olejem ze sladkých mandlí zkrášluje pokožku a zlepšuje její texturu.

Vychutnejte si nádherně svůdné teplo! Stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s kompletní žlutou řadou Swedish Spa v hodnotě 587 Kč.Soutěžní otázka:

Kolik kosmetických poradkyň Oriflame působí na celém světě?


(nápovědu naleznete na www.oriflame.cz )
1) 1,5 milionu
2) 2,9 milionu
3) 3,1 milionu

Správnou odpověď na soutěžní otázku nám můžete zasílat na adresu redakce@zeny.cz do 19. dubna 2010. Do předmětu zprávy, prosíme, uveďte SOUTĚŽ: ORIFLAME a ke správné odpovědi nezapomeňte připsat kontaktní adresu a telefon.

—–
Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce tělové kosmetiky a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video