Výherci toaletní vody Cherries od Oriflame | e15.cz

Výherci toaletní vody Cherries od Oriflame

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Oriflame přináší další novou originální dámskou vůni v limitované nabídce! Okouzlující šťavnatá vůně je přímo stvořená pro ty z vás, které jsou tvůrčí, hravé a mají rády bláznivé nápady.

Jedna třešeň nestačí!


Toaletní voda Cherries v originálním trojitém flakónu bude vypadat na toaletním stolku prostě nádherně. Neméně důležitá je však i múza, která stála u jejího zrodu.

Autor: Ženy - E15


Inspirací pro vůni Cherries je pro mě krásná a šťastná dívka, která je rozhodnutá žít svůj život s úsměvem a vychutnat si každou chvíli,“ popisuje autorka vůně. „Je plná radosti a zábavných nápadů. Nejnovější z nich je právě její nová vůně – svěží, ovocná a lahodná, stejně jako hrozen křupavých červených třešní. Zakousnout se do nich je jako zakousnout se do nového dne! A kromě toho – třešně prostě miluju!“

Pyramida vůně:
HLAVA: malina, černý rybíz, jahoda
SRDCE: růžová frézie, bílý jasmín, magnólie
TĚLO: jantar, pižmo, pralinka


Autor: Ženy - E15Vychutnejte si i vy novou šťavnatou vůni, stačí jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na 3 z vás čeká balíček s toaletní vodou Cherries v hodnotě 499 Kč.

Soutěžní otázka:


Jak se jmenuje autor/ka vůně Cherries?


====Správná odpověď:====
a) Fabienne Coupaye


Výherci:


  • Markéta Falharová, Studénka
  • Gabriela Andrysíková, Frýdek-Místek
  • Nikola Zímová, Bystřec

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!


27. srpna 2009

——–

Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce vůní a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame  271 024 999  nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na http://www.youtube.com/watch?v=HNZIlUDx3vE 

 

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video