Výherci toaletní vody Chiffon | e15.cz

Výherci toaletní vody Chiffon

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Oriflame představuje novou Toaletní vodu Chiffon, která pohladí vaše tělo a rozvine se v ženské harmonii krémových květů a svůdných dřevin.

Vůni Chiffon vytvořila pro Oriflame parfumérka Celine Ripert.
Chiffon je jako óda na ženskost, jemná a zároveň nesmírně smyslná,“ popisuje svou inspiraci autorka vůně. “Chtěla jsem zkombinovat dvě kontrastní textury: bílé květy a vzácná dřeva. Výsledkem je něžná, vřelá vůně, která splývá s pokožkou jako průsvitný šifónový závoj.“ Záhyby luxusní látky připomíná i jemně zakřivený flakón z ledovaného skla.

Autor: Ženy - E15Pyramida vůně:
hlava: pelargónie, švestka, ylang ylang
srdce: cedrové dřevo, pačuli, tuberóza
tělo: santalové dřevo, pomerančový kvítek, bílé pižmo

Zahalte se i vy do průsvitného šifónového závoje… Na 3 z účastníků naší minulé soutěže nyní čeká Toaletní voda Chiffon od Oriflame v hodotě 599 Kč. Soutěžní otázka:

Uveďte správný obsah Toaletní vody ChiffonSprávná odpověď:
1) 50 ml

Výherci:

Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!
30. března 2010

—-
Na www.oriflame.cz se dozvíte více o kompletní nabídce vůní a můžete si prolistovat katalog on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video