Výherci vstupenek na vánoční benefiční koncert Vánoce v opeře | e15.cz

Výherci vstupenek na vánoční benefiční koncert Vánoce v opeře

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Benefiční vánoční koncerty rozhodně k nevšedním zážitkům patří a ani letošní rok není výjimkou. Vánoční duet v podání Evy Urbanové a Heleny Vondráčkové je jen zlomkem bohatého programu koncertu Vánoce v Opeře.

Adventní čas je za dveřmi a koho první napadne – už zase – nechť na toto povzdechnutí rychle zapomene. Nemysleme na to, jak ten čas letí, vždyť advent je právě tím časem, kdy se máme zastavit, prožít každý okamžik, dopřát si nevšední zážitky a věnovat se lidem, které máme rádi. Benefiční vánoční koncerty rozhodně k nevšedním zážitkům patří a ani letošní rok není výjimkou. Vánoční duet v podání Evy Urbanové a Heleny Vondráčkové je jen zlomkem bohatého programu koncertu Vánoce v Opeře. Kde a kdy? Ve Státní opeře Praha v pondělí 15. prosince v 19:30 hodin.

Spojení vánočního koncertu s beneficí pro Konto Bariéry se stalo milou tradicí, proto i letos bude výtěžek koncertu věnován na pomoc našim handicapovaným spoluobčanům. Myslet na své bližní a pomáhat těm, kdo to potřebují, je sice celoroční závazek, ale proč neudělat o Vánocích něco navíc? Náš příjemný zážitek se tak stane vánočním dárkem pro druhé.

Nechte se unést směsicí vánočních a muzikálových melodií, kombinací klasiky i swingu, to vše v podání stálic hudebního nebe i mladých vycházejících hvězd. Jak se říká – pro každého něco. Rozmanitým hlasovým kombinacím dá vyniknout hudební doprovod Orchestru Státní opery Praha pod taktovkou Františka Drse. Vánoční píseň v podání Evy Urbanové a Heleny Vondráčkové bude jistě patřit ke zlatým hřebům večera, se svými hosty dále vystoupí Lenka Filipová, Laďa Kerndl potěší swingovými evergreeny.

Autor: Ženy - E15A můžeme se těšit na nějaké hudební překvapení? „Ke zlatým hřebům večera bude jistě patřit společné vystoupení Evy Urbanové a Heleny Vondráčkové, samozřejmě za doprovodu Orchestru Státní opery Praha,“ uvádí Michaela Dobrovolná ze společnosti Wolf Star Production, která slavnostní večer pořádá ve spolupráci s Bon Art Production. A která že skladba v podání těchto dvou hvězd uměleckého nebe zazní? „Přijďte a nechte se překvapit …“ vyzývá k návštěvě Michaela.

Kdo se těší na vystoupení hudebních skupin, určitě nebude zklamán, když se na pódiu objeví Chinaski a zazpívají skladbu Hvězdy nad hlavou ze svého nového alba Autopohádky 2. A ještě jedna lahůdka pro ty, kdo by snad s návštěvou koncertu váhali, Vánoční čas v podání NightWork.

Zastavme se, zvolněme tempo svých dnů a učiňme tak čas adventu něčím mimořádným – pro sebe i pro své okolí. Vánoce v Opeře určitě přispějí ke sváteční náladě!

Dva výherci, kteří správně odpověděli na naši soutěžní otázku získávají dvě vstupenky na koncert.


Správná odpověď na soutěžní otázku:

Koncert Vánoce v opeře je beneficí pro:
B) Konto Bariéry

Výherci:


  • Naďa Hloušková, Praha
  • Violeta Russová, Trutnov

Výherkyním srdečně blahopřejeme!


——————-

Více informací o koncertu naleznete na http://www.bonart.cz/vanoce/

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video