Výherci Vstupenek na VIP akci nákupní galerie Myslbek v Praze | e15.cz

Výherci Vstupenek na VIP akci nákupní galerie Myslbek v Praze

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nákupní galerie Myslbek uzavře 15. října na jediný večer své brány a umožní večerní nakupování pro své věrné zákazníky. Na programu budou nejen klidné nákupy navíc s atraktivními slevami, ale také společenský program.

V prostorách nákupní galerie proběhne módní přehlídka, večerem bude provázet Libor Bouček a o hudební doprovod se postará kapela Romana Pokorného.

Nákupní galerie Myslbek nabídne VIP nakupování a lákavé slevy 


Pražská ulice Na Příkopě je sama o sobě jako stvořená pro nákupy, a nejen proto se tato lokalita za poslední léta stala nejdražší českou adresou, kde světové značky doslova bojují o místo. Nákupní galerie Myslbek tu byla otevřena již v roce 1996 a je jednou z nejvyhledávanějších destinací „výletů za pražskými nákupy“.

Za své dobré jméno vděčí nejen skvělým obchodům a službám, ale především a právě svým zákazníkům. „VIP nakupováním bychom chtěli svým zákazníkům poděkovat za jejich přízeň a věrnost. Nákupní galerii Myslbek na jediný večer propůjčíme pouze jim a umožníme jim tak nakupovat v klidné a zároveň slavnostní atmosféře,“ vysvětluje smysl akce Delphine Prokešová, marketingová managerka Nákupní galerie Myslbek.

Po celé tři hodiny, od 19.00 do 23.00, budou mít pozvaní možnost nakupovat ve všech obchodech galerie s výhodnými slevami 20–25 %. Navíc pro ně bude připravena módní přehlídka modelů z obchodů Nákupní galerie Myslbek a výstava fotografií Dity Pepe z kalendáře Celé Česko čte dětem, kde se slavné osobnosti fotily se svými ratolestmi v pohádkové atmosféře. V průběhu večera tedy bude mít každý návštěvník možnost účastnit se soutěže o hodnotné ceny včetně nového automobilu.

Pro návštěvníky jsou ale připraveny i speciální dárky. Speciálně pro Myslbek navrhla Catalina Estrada, kolumbijská výtvarnice, šátek, kterým budou obdarováni někteří účastníci VIP nakupování. „Catalina Estrada spolupracovala se značkami jako Levi´s nebo Paul Smith, které navrhla několik kolekcí
a je tak pro nás ctí, že navrhla doplněk právě pro nás. Nechceme zákazníky zahlcovat nudnými reklamními předměty, které u východu vyhodí, o to větší radost máme z šátku Cataliny Estrady. Je krásný, jedinečný a originální a takové by podle nás mělo být všechno, co svým zákazníkům nabízíme
,“ popisuje vizi NG Myslbek Delphine Prokešová.

Zúčastněte se VIP nakupování v galerii Myslbek. Pět z vás, kteří správně odpověděli na naši soutěžní otázku získávají 2 vstupenky na tuto akci.

Soutěžní otázka:


V kterém roce byla otevřena nákupní galerie Myslbek?

Správná odpověď:

V roce 1996.

Výherci:Jana Mokrášová, Ratíškovice


Výherci obdrží  vstupenky v nejbližší době elektronicky, spolu s informacemi organizátora akce. Gratulujeme!
Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video