Výherkyně dekorativní kosmetiky VERY ME od Oriflame! | e15.cz

Výherkyně dekorativní kosmetiky VERY ME od Oriflame!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Ewa Frana představuje novou řadu VERY ME, která je určena pro všechny mladé nebo hravé holky a dámy!

Naklikni si co chceš!


Vyber si svá oblíbená líčidla na oči nebo na rty a naklikni je na Clickit cvakátko, které můžeš mít vždy u sebe. Klikej a kombinuj různé barvy tak, aby seděly do tvého stylu a nálady.

Autor: Ženy - E15S novým Clickit cvakátkem máš pořád po ruce svoje oblíbené odstíny lesků na rty, tekuté rtěnky, řasenky a tekuté linky pro makeup, který ti právě sedne. S clickit cvakátkem snadno kombinuješ líčidla a barvy podle momentální nálady. Z každé strany klikneš jednu barvičku a jdeš! Je to brnkačka! 

Na tři výherce nyní chytré Clickit cvakátko, černá řasenka Clickit Very Me, barevný lesk na rty Clickit Very Me a CD + DVD Ewa Farne Blíž ke hvězdám.

 

 

Autor: Ženy - E15
Autor: Ženy - E15


Soutěžní otázka:Jak se jmenují hrdinky ze seriálu Dare to be od Oriflame?

(Nápovědu naleznete na www.dare-to-be.net nebo v aktuálním katalogu (č.12) Oriflame)

Správná odpověď:
b) Emma, Dasha, Alisha, Claudia

Výherci:
*
Eva Huláková, Most Martina Salašová, Broumov
* Jaroslava Janíčková, Ivančice ====Výherci obdrží své výhry v nejbližší době přímo od společnosti Oriflame na adresy, které udali v soutěžním e-mailu. Gratulujeme!==== —-
Na www.dare-to-be.net se dozvíte více o řadě Very Me a také na www.oriflame.cz si můžete si prolistovat on-line katalog s kompletním sortimentem řady Very Me. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na www.tv.oriflame.cz.
http://www.facebook.com/pages/Oriflame-Ceska-Republika/201115576408,
http://www.youtube.com/oriflamecr

25. srpna 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video