Výherkyně soutěže Diamantový elixír pro pleť DIAMOND CELLULAR od Oriflame | e15.cz

Výherkyně soutěže Diamantový elixír pro pleť DIAMOND CELLULAR od Oriflame

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Je vám kolem 40 let a máte pocit, že vaše pleť už není co bývala? Pak právě pro vás je  určen krém pro omlazení pleti Diamond Cellular. 

Je vám kolem 40 let a máte pocit, že vaše pleť už jaksi není co bývala? Kontury povadají a pružnost se vytrácí? Příčí se vám kouplena plná lahviček a časově náročná péče, která ne a ne přinést kýžený výsledek? Nezoufejte, pomoc je na cestě! Právě pro vás je totiž určena převratná novinka kosmetické společnosti Oriflame – krém pro omlazení pleti Diamond Cellular.

Marilyn Monroe říkala, že „diamanty jsou nejlepším přítelem ženy“… Možná to neplatí stoprocentně, ale v péči o pleť rozhodně ano! Díky diamantovému prášku a dalším velmi účinným látkám pleť vypadá mladší, pevnější a projasněnější. Vrásky a jemné linky jsou vyhlazenější a obličejové kontury jsou obnovené.

Nový luxusní Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular bude uveden na trh letos v září. Je určen pro ženy od 40 let, obsahuje kombinaci pokročilých technologií a luxusních ingrediencí, která se soustředí speciálně na potlačení projevů stárnutí pleti. Zároveň poskytuje pleti všechny potřebné složky. Tato mimořádná péče je založena na komplexech Diamond Elixir™a Eternal Beauty™, které společně pomáhají odhalit mladistvě vypadající pleť.

DIAMOND ELIXIR™

obsahuje výjimečně luxusní složky kombinované s aktivními látkami, které projasňují, oživují a vyrovnávají pleť:

  • Diamantový prach pomáhá projasnit a zklidnit pleť.
  • Výtažek z bílých lanýžů zlepšuje vzhled pleti, tonizuje a vyhlazuje vrásky.
  • Aktivní složky redukují nepravidelnou pigmentaci a vyrovnávají tón pleti.


KOMPLEX ETERNAL BEAUTY™

se skládá ze složek působících proti stárnutí a z aktivních antioxidantů, které posilují přirozené obranné schopnosti pleti a zároveň regenerují a vyrovnávají povrch pleti.

  • Výtažek z myrty působí na buněčné úrovni; prodlužuje životnost buněk, obnovuje buněčnou tvorbu a omezuje ztrátu základních proteinů jako je kolagen*. Tím pomáhá omezit stárnutí buněk.
  • Komplex proteinů ==== ==== stimuluje pleťové buňky a obnovuje jejich funkce. Zpevňuje pleť a prokazatelně výrazně vyhlazuje vrásky.
  • Flavoniody pomáhají zklidnit pleť vystavenou škodlivému působení volných radikálů

Viditelné omlazující účinky tohoto luxusního krému se na pleti projeví již po 4 týdnech používání. Je vědecky potvrzeno, že Krém pro omlazení pleti Diamond Cellular zpevňuje pleť a zlepšuje její pružnost.*


Po 1 použití:

Pleť je okamžitě projasněná – 75% účinnost


Po 4 týdnech:

Jemné vrásky a linky jsou redukované – 71% účinnost


Povrch pleti je hladší – 77% účinnost

Pleť má rovnoměrný tón – 76% účinnost


Pleť je projasněnější – 78% účinnost

Pleť vypadá vypnutá – 71% účinnost


Pleť je zpevněná – 72% účinnost

Podle spotřebitelských testů na 90 ženách *Laboratorně testováno


Dopřejte své pleti luxusní, časově nenáročnou a zároveň vysoce účinnou péči. Odměnou vám bude pevnější, zářící a vyhlazená pleť. S Diamond Cellular od Oriflame je to snadné! Tři z vás, kteří správně odpověděli na soutěřní otázku z minulého týdne, mohou nyní sami vyzkoušet účinky krému Diamond Cellular. Cena bude zasláná přímo společností Oriflame.

  Soutěžní otázka:      
  Které 2 luxusní složky obsahuje komplex DIAMOND ELIXIR™ ? 
          
 
  Správná odpověď: 

 
 2/ diamantový prach a výtažek z bílých lanýžůVýherci:

  • Zdenka Jozková, Velké Albrechtice Ivana Polesná, Klatovy     Eva Poluhová, Ostrava

Výherkyním srdečně gratulujeme!

———————
Na www.oriflame.cz se dozvíte více o převratné péči o pleť v podobě jedinečného krému Diamond Cellular a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz . Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat. Spoustu zajímavých tipů, nápadů a reportáží naleznete na webové televizi na www.tv.oriflame.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video