Výherkyně soutěže o kosmetiku Bahia od Oriflame | e15.cz

Výherkyně soutěže o kosmetiku Bahia od Oriflame

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Po poněkud déle trvající soutěži díky tomu, že nám již nastala doba prázdnin a dovolených, zde máme první prázdninové výherce soutěží s Oriflame.

Bahia je místo, kde úzká pobřežní nížina přechází do brazilské vysočiny. Bahia je někdy nazývána Brazílií ve své nejryzejší podobě. Stovky kilometrů panenských pláží, nekonečné háje kokosových palem, úžasná koloniální architektura hlavního města Salvadoru i malých městeček, tajemné obřady mystického candomblé, palírny cachacy, smyslné boky mulatek, opuštěné horské masívy. Mystický ráj, kde se zrodila nejen samba, ale samotná Brazílie a její kultura a životní styl. Bahia je místem jako stvořeným pro milovníky bujarého nočního života v rytmech brazilského žhavého temperamentu,  jakož i pro příznivce kultury i plážového oddechu.

Díky naší soutěži a společnosti Oriflame se můžete nechat přenést do těchto kouzelných míst a nechat se unášet fantazií barev a vůní nové kosmetické řady BAHIA od Oriflame. Přinášíme vám řadu dekorativní kosmetiky, vůní a tělové kosmetiky, díky které se vaše všední dny změní na exotické dobrodružství.

Správná odpověď na soutěžní otázku: 

Otázka:    Které kategorie výrobků obsahuje řada Bahia?  
Správná odpověď:    vůně, tělovou kosmetiku, dekorativní kosmetiku


Podle množství došlých správných odpovědí je možno říci, že šanci na výhru měly téměř úplně všechny čtenářky. Nicméně šťastné mohly být jen tři čtenářky časopisu Victorie.cz:

  • ====Radka Donovová==== , Sokolov
  • ====Irena Filipová==== , Litovel
  • ====Marcela Lisová==== , Jince 

Vylosované čtenářky obdrží své výhry v nejbližsí době přímo od společnosti Oriflame  na adresy, které udaly v soutěžním formuláři.
Gratulujeme!

http://www.victorie.cz/admin/clanky.aspx?ViewType=structure&MaxItems=12&FolderId=da943986-c137-49f3-b7b4-1257b8dbebb9 

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video