Výherkyně soutěže o řadu péče o pleť Cranberry. | e15.cz

Výherkyně soutěže o řadu péče o pleť Cranberry.

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
V první předvánoční soutěži jste soutěžili o "lahůdkové ceny" v ceně 676,- Kč v podobě kompletní řady péče o pleť Cranberry od společnosti Oriflame.

Tato řada obsahuje 100% BIO výtažků z brusinek, které jsou bohaté na obsah mastných kyselin Omega 3 a Omega 6, které posilují ochranu pleti a pomáhají pleť během zimních měsíců ubránit před ztrátou vlhkosti. Brusinky pro přípravky pleťové kosmetiky Cranberry jsou pěstovány dle zásad biohospodářství. Jejich čisté léčivé přírodní vlastnosti jsou tak zachovány v původní síle.

V řadě péče o pleť Cranberry naleznete čisticí mléko, které odstraňuje make-up a jemně čistí bez vysoušení. Kromě výtažku z bio brusinek obsahuje také olej kanola, který pomáhá pleť zjemnit. Je dermatologicky testováno a je vhodné pro všechny typy pleti, obzvláště pro suchou pleť.

Tento týden tedy stačilo jen správně odpovědět na soutěžní otázku a na následující 3 z vás čeká cena od společnosti Oriflame.

Správná odpověď na soutěžní otázku: 

Otázka:    Řada péče o pleť Cranberry obsahuje výtažek z:   
Správná odpověď:    bio brusinek


Správně odpověděli v naší soutěži, byly vylosovány a tedy na výhru se mohou těšit tři čtenářky časopisu Victorie.cz:

  • ====Hana Fiamoli, Kyjov   ====
  • ====Naďa Kramelová, Křivoklát====
  • ====Jana Trávníčková, České Budějovice ====

Vylosované čtenářky obdrží své výhry v nejbližsí době přímo od společnosti Oriflame  na adresy, které udaly v soutěžním formuláři.
Gratulujeme!

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video