Výherkyně soutěže o vůni Petal Quartz od Oriflame | e15.cz

Výherkyně soutěže o vůni Petal Quartz od Oriflame

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Máme pro vás tři šťastné výherkyně soutěže s Oriflame - tentokrát o vůni Petal Quartz z GEM Collection od společnosti Oriflame.

Vůni Petal Quartz vytvořil přední parfémářský mistr Bernard Ellena. Jeho inspirací se stal růženín a jeho souznění v podobě křehké bulharské růže. „Jako klenotník, který hledá dokonalý kámen, jsem pro tuto vůni vybral šperk z parfémářské palety: olej z ručně sbíraných poupat bulharské růže. 

Hlavu vůně tvoří jiskřivé tóny černého rybízu a růžové frézie. Srdce, jehož základem je právě bulharská růže,  jsem prohloubil esencí květů nočního  jasmínu, které dodávají  vůni hloubku, nadčasovost a jemnou smyslnost. Pro dokonalý přechod mezi  hlavou a srdcem vůně jsem přidal květ pelyňku s jeho charakteristickým meruňkovým nádechem. Tělo jsem postavil na vůni pačuli s nezaměnitelným tónem chypré, jež se rozvíjí s esencí pižma a orchideje Vanilla“.

Vůni Petal Quartz stvořil Bernard Ellena pro citlivou, jemnou ženu s vytříbeným vkusem, která dává přednost smyslně něžným vůním.

Správná odpověď na soutěžní otázku: 

Otázka:    Který významný parfumér vytvořil vůni Petal Quartz:   
Správná odpověď:    Bernard Ellena


Správně odpověděli v naší soutěži, byly vylosovány a tedy na výhru se mohou těšit tři čtenářky časopisu Victorie.cz:

  • ====Lenka Doubková, Liberec  ====
  • ====Věra Jokelová, Hukvaldy====
  • ====Petra Holubová, Praha 5 ====

Vylosované čtenářky obdrží své výhry v nejbližsí době přímo od společnosti Oriflame  na adresy, které udaly v soutěžním formuláři.
Gratulujeme!

 

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video