VYHRAJTE BARMANA NA SOUKROMOU PARTY! | e15.cz

VYHRAJTE BARMANA NA SOUKROMOU PARTY!

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Milujete léto, koktejly a skvělou zábavu? Máte smysl pro humor, aspoň špetku fantazie a jste hraví? Potom neváhejte a přihlaste se do soutěže „Freestyle Coffee Drinking!“.

Možná si tak splníte svůj tajný sen – letní koktejlovou party ve velkém stylu. A to doslova. Nápoje Vám totiž přímo u Vás doma bude míchat mistr Evropy a vicemistr světa v atraktivním flair bartendingu Ondřej Slapnička!

Stačí udělat jediné… Sami, či s partou podobných nadšenců vytvořte fotku nebo video na téma „Freestyle Coffee Drinking! “, případně vymyslete recept, ve kterém se objeví ledová káva MR. BROWN ICED COFFEE – PET 330 ml.

Autor: Ženy - E15


 
Svůj příspěvek pak odešlete na adresu freestyle@mrbrown.cz, kde jej zhodnotí odborná tříčlenná porota. Ta poté vybere dva hlavní výherce, kteří získají svého barmana na soukromou party. Stejná odměna čeká na další dva soutěžící, kteří vzejdou z veřejného hlasování na síti Facebook – stránky skupiny Mr. Brown Ice Coffee.

Soutěžní příspěvky je možné posílat od 1.7 až do 30. 9. 2010 a kromě hlavní výhry můžete získat i řadu dalších atraktivních cen. Vyhlášení výherců se uskuteční do 15.10 2010.

Kompletní informace o soutěži včetně pravidel najdete na www.mrbrown.cz.

17. srpna 2010
(Komerční prezentace)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery