Vyhrajte letenky kamkoliv do USA! | e15.cz

Vyhrajte letenky kamkoliv do USA!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Soutěž o letenky do USA je určena pro všechny, kteří si chtějí zjednodušit svůj život na internetu. Pokud se zaregistrujete pomocí bezplatné služby Moje ID, budete mít na mnoha webech, které tuto službu podporují pouze jediné přihlašovací jméno a heslo a další výhody. Navíc můžete také vyhrát 2 letenky do USA nebo časopis Lidé a Země.

Pokud se zaregistrujete na https://ucet.mf.cz/register/mojeid/ a následně přihlásíte na některém z webů vydavatelství Mladá fronta, kam patří i web Ženy.cz, prostřednictvím služby Moje ID, můžete vyhrát 2 vouchery na letenky od společnosti Delta Airlines. Hodnota letenek je 38 000 Kč, mají platnost jeden rok a vy sami si můžete vybrat destinaci v USA, kam pravidelně tyto aerolinky létají. Připraveny máme pro vás také časopisy Lidé a Země.

Web Ženy.cz podporuje bezplatnou službu Moje ID z více důvodů. Na mnoha webech, které tuto službu také zavedly, budete mít jediné přihlašovací jméno a heslo, kontrolu nad svými osobními údaji, větší bezpečnost vašeho hesla a další výhody. Službu Moje ID provozuje komerčně neutrální subjekt, správce české národní domény cz. Nemusíte se tedy obávat zneužití poskytnutých údajů pro komerční účely.

Soutěžit můžete od 21.11. do 4.12.2011. Hlavní výhru mohou získat 2 soutěžící. Každý z nich obdrží 2 vouchery na letenky. Výhercem se stává ten, který se zaregistruje a přihlásí prostřednictvím služby Moje ID na některém z webů vydavatelství Mladá fronta a to jako 1 250. a 6 250. v pořadí od doby zahájení soutěže.

Každý 100. registrovaný uživatel získá časopis Lidé a Země. Počet výher je omezen počtem 50 ks časopisů. Možnost jeho získání tedy platí pro prvních 5000 registrací.

Registrace na https://ucet.mf.cz/register/mojeid/

Detailní pravidla soutěže najdete zde.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video