Vyhrajte nové vůně EMBRACE od Oriflame | e15.cz

Vyhrajte nové vůně EMBRACE od Oriflame

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Zodpovězte jednoduchou soutěžní otázku a vyhrajte od společnosti Oriflame balíček vůní Embrace pro ni a pro něj v hodnotě 1200,- Kč.

Embrace znamená objetí. Spříznění, po kterém touží každý z nás, souznění, které je naplněním vztahu mezi mužem a ženou – to vše vyjadřují nové toaletní vůně Embrace pro ni a pro něj od Oriflame. Obě vůně jsou v elegantních skleněných flakónech, které do sebe zapadají a vytvářejí jedinečný celek tak, jako harmonické spojení dvou milujících osob.

0:normal690:true:true

Embrace pro ni EDT

Hlava - bergamot, mandarinka, jablko, červený rybíz
Srdce - jasmín, růže, fialka, broskev, karafiát, malina
Tělo - otočník, pižmo, jantar, cedrová dřevo, santálové dřevo,
vanilka, mech, mandle

Embrace pro něj EDT

Hlava - kardamom, skořice, levandule, badyán
Srdce - jasmín, pomeranč
Tělo - vřes vetiver, santálové dřevo, jantar, vanilka,
tonkové semeno, pižmo

Blíží se svatý Valentýn, tak neváhejte a zapojte se do soutěže o sadu vůní Embrace pro ni a Embrace pro něj od Oriflame v hodnotě 1198 Kč.

0:normal690:true:trueA co je třeba udělat pro to, abyste byla zařazena do slosování o sadu jedinečných zamilovaných vůní Embrace od Oriflame?  Je to naprosto jednoduché. Stačí správně odpovědět na následující otázku .

Správnou odpověď naleznete na Victorii v rubrice Soutěžte s Oriflame nebo na stránkách společnosti Oriflame. Jména výherců budou zveřejněny po skončení soutěže (soutěž končí 11.2. 2007) na stránkách Victorie. 

Soutěž byla ukončena. Výherce naleznete zde .


Na www.oriflame.cz se dozvíte více o vůních Embrace a můžete si prolistovat katalog produktů on-line. Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň a poradců, kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud by jste se sama chtěla stát kosmetickou poradkyní, můžete se přímo na internetových stránkách Oriflame ihned a jednoduše zaregistrovat.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery