Vyhrajte vstupenky na koncert Marty Kubišové! | e15.cz

Vyhrajte vstupenky na koncert Marty Kubišové!

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Charismatická zpěvačka s výjimečným hlasem, kterou není třeba dlouze představovat - Marta Kubišová - konečně dorazí do kladenského Domu kultury se svým recitálem. Hostem jejího večera bude ředitel divadla Ungelt a hlavně nejlepší kamarád Marty Kubišové – Milan Hein.

Vstupenky už nyní v předprodeji.

Recitál s názvem „S nebývalo ochotou…“ našel domovskou základnu právě v divadle pana Heina, kde ho můžete nalézt v programu a bývá tradičně dlouho dopředu vyprodán (ostatně stejně jako všechna představení v Ungeltu).

O hudební doprovod se postará skupina Karla Štolby a zazní kromě novějších skladeb i ty nejznámější – Motlitba pro Martu, Nechte zvony znít, Hej Jude, Magdaléna, Depeše a další.

Milan Hein k premiéře recitálu v Divadle Ungelt dodal: „Přiznám se, že tentokráte nevím, co bych na úvod napsal. Marta je má nejbližší přítelkyně… Vyjádřím se tedy jako umělecký ředitel. Marta Kubišová má famózní hlas. Výraz. Ví, o čem zpívá. Nepředvádí se. Kubiška je jedinečná….“

Nenechte si tedy ujít jedinečnou „Kubišku“ a její výjimečný recitál v Domě kultury v Kladně v pondělí 26. září od 19:00 a pořiďte si vstupenky s předstihem už nyní v předprodeji v Městském informačním centru v Kladně – 312 604 540 nebo v předprodejní síti Ticketpro v ceně od 390,-Kč.

Do Kladna koncert přináší agentura Zuzany Jarošové, Zuzana Production, www.zuzanaproduction.cz.

Vyhrajte vstupenky na kladenský koncert Marty Kubišové!

Jak na to? Stačí se přihlásit na www.zeny.cz a správně odpovědět na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto článku.

2 lístky na uvedený koncert získá 5 soutěžících, kteří správně odpovědí na soutěžní otázku. Výhru obdrží soutěžící, kteří správně odpoví na soutěžní otázku a odpověď zašlou jako 10., 20., 30., 40. a 50. v pořadí.

Možnost odpovídat máte od 16.9. do 19. 9. 2011.

Pokud nejste zaregistrována, nebo přihlášena, klikněte sem.

Všeobecná soutěžní pravidla naleznete ZDE.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

(Nápovědu hledejte na stránkách www.zeny.cz)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery