Vysoká škola finanční a správní slaví s kapelou Chinaski | e15.cz

Vysoká škola finanční a správní slaví s kapelou Chinaski

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vysoká škola finanční a správní a Bankovní akademie zvou u příležitosti svých jubileí všechny absolventy, studenty, zaměstnance, partnery i přátele na Výroční party. Slavit se bude ve středu 25. června 2014 ve Žlutých lázních a den nabídne již od rána bohatý sportovní a kulturní program.

Už od 9,00 hod. bude možné ve Žlutých lázních sportovat, odpočívat, bavit se a užívat společnosti přátel, známých, kolegů i rodiny. Pro děti je připraven pestrý Dětský den s řadou poutavých atrakcí.

Večerní program vyvrcholí vystoupením kapel Vágner Family a Chinaski. Další podrobnosti o programu a registrační formulář jsou k nalezení na www.vsfs.cz/party.

Vstup pro všechny zdarma, podmínkou je pouze registrace.

Bankovní akademie - je soukromou školou pro vzdělávání žáků i dospělých. Na trhu působí od roku 1993 a pyšní se tak již dvacetiletou tradicí. Pod svou značkou sdružuje střední odbornou školu zaměřenou na finance a ekonomiku a víceleté gymnázium orientované na sociálně právní oblast. O její kvalitě svědčí i to, že realizuje kurzy pro odbornou veřejnost. Je zakladatelkou Vysoké školy finanční a správní. Pro absolventy po maturitě to znamená efektivní možnost pokračovat ve studiu.

Společenství školAutor: Ženy - E15

Vysoká škola finanční a správní – první soukromá ekonomická univerzita nabízí vedle celé řady studijních oborů, namátkou Řízení podniku a podnikové finance, Marketingová komunikace nebo Veřejná správa v bakalářském i navazujícím magisterském studiu, také doktorské studium či studium v angličtině. Studovat je možné v prezenční i kombinované formě. Patří mezi tři největší soukromé vysoké školy v ČR. Je držitelem certifikátu DS Label a svou kvalitu osvědčila v roce 2013 získáním prestižního certifikátu ECTS Label, který je považován za nejprestižnější evropské ocenění v oblasti kvality terciárního vzdělávání. VŠFS se tak řadí k 11 renomovaným veřejným vysokým školám v ČR.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery