Vyzkoušeli jsme: Vyhledávač dárků Vánoční-dárky.cz | e15.cz

Vyzkoušeli jsme: Vyhledávač dárků Vánoční-dárky.cz

ZDROJ: Ženy - E15

Vánoční-dárky.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Moderní ženy se vyhýbají předvánočnímu davovému šílenství v obchodních centrech a raději hledají dárky na internetu. My jsme vyzkoušeli chytrý vyhledávač na webu Vánoční-dárky.cz. Jedná se o způsob, jak ušetřit čas?

Online vyhledávače dárků se obvykle potýkají se dvěma problémy. Buď je najdeme jako součást nějakého e-shopu. V tom případě se samozřejmě vyhledávání pouze mezi zbožím daného prodejce, takže výběr je poněkud jednostranný. Nebo se jedná o příliš obecné vyhledávače, které dárek navrhnou jen v obecné rovině, ale konkrétní zboží už nenajdou.

Chytré vyhledávání i tematické kategorie

Katalog na webu Vánoční-dárky.cz představuje třetí kategorii, do níž spadají vyhledávače, které navrhnou konkrétní dárky z mnoha různých e-shopů.

Celý web je příjemný a je velmi snadné se na něm vyznat. Hned na úvodní stránce můžeme buď listovat dárky v tematických kategoriích, nebo se pustit do vyhledávání podle zadaných kritérií. Snadno si tak vyfiltrujeme praktické dárky pro babičku do pětistovky.

Příjemným zjištěním samozřejmě je, že vybraný dárek je skutečně k zakoupení. Stačí kliknout a budete hned přesměrováni do internetového obchodu, kde jej pořídíte za stejnou cenu, jaká je uvedena na Vánoční-dárky.cz.

Soutěže a zábavné články

Tím však nabídka webu ještě zdaleka nekončí. Každý týden zde nalezneme novou soutěž, v níž je možné vyhrát buď pěkné dárky pro sebe či rodinu, nebo praktické dárkové poukazy.

A pro ukrácení volné chvíle a rozšíření obzorů je k dispozici celá hromada článků o tradicích, několik receptů i vánoční příběh na pokračování.

Autor: Vánoční-dárky.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video