Z Haliny Pawlowské je kuchařka! | e15.cz

Z Haliny Pawlowské je kuchařka!

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Halina Pawlowská křest své v pořadí již dvacáté knihy pojala opravdu netradičně. Ve vyhlášené restauraci Lví Dvůr se oblékla do elegantní zástěry a s kmotrou knihy MISS World Taťánou Kuchařovou a spoluautorem Lubomírem Tepertem servírovali chutné pokrmy svým přátelům.

Jak je Halina kreativní v kuchyni měli jedinečnou příležitost posoudit Jitka Asterová, Kateřina Brožová, Iva Hüttnerová, Andrea Kalivodová, Táňa Kovaříková, Bohouš Josef, Kristián Kodet, Petr Mändel, Petr Novotný, Aleš Ulm a další významní hosté.

Pár slov nám na křtu řekla i kmotra Taťána Kuchařová, která je mimo jiné hmatatelným důkazem, že vařit je krása!

Halinu mám moc ráda a to hlavně kvůli jejímu smyslu pro humor. Já sama vaření miluju, ale vzhledem k mému velkému pracovnímu vytížení a rychlému životnímu stylu nemohu v kuchyni trávit tolik času, kolik bych si přála.“

Já sama se považuji za gastronomického odborníka. Snědla jsem toho totiž už hodně, a navíc co se týče jídla, tak mi dokonale funguje můj základní instinkt,“ směje se Halina.

Gábina Partyšová a Jitka AsterováAutor: Ženy - E15

Na závěr jsme se Haliny zeptali, proč má na obálce knihy zástěru, brousek a nůž? „No, asi proto, že smrt sekáčkem na led je někdy milosrdnější, než se dobrovolně zabíjet hnusným jídlem!,“ odpověděla Halina.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video