Z Marty a Petra Jandových se stali prodavači! | e15.cz

Z Marty a Petra Jandových se stali prodavači!

ZDROJ: Ženy - E15

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Marta Jandová se svým tátou k sobě mají velmi blízko. Denně si volají, neustále se navštěvují a kromě toho spolu i často pracují. V letošním roce svůj vztah posunuli také do společného businessu, v jehož rámci se dokonce postavili ke stánku a prodávali australskou kosmetiku Only PapaYa.

Všechno to začátkem letošního roku pobytem Petra Jandy v Austrálii, kam odletěl navštívit svého kamaráda. Tam se seznámil s kosmetikou z papáje a rozhodl se, že začne do Čech kosmetické výrobky dovážet. Oslovil svou dceru Martu, která byla v té době také u protinožců, a ta se s radostí stala nejen partnerem, ale i tváří této značky.

„S Martou máme skvělý rodičovský i hudební vztah a poslední dobou si i hodně povídáme o podnikání s papájou,“ říká Petr Janda a pokračuje: „máme spoustu společných témat a i kvůli tomu se vídáme alespoň jednou týdně. Jednou u mě, jednou u Marty. Naposledy jsme byli u Marty na husičce. Marta je báječná dcera, kuchařka i máma. Skvěle si rozumíme celý život,“ říká hrdě Petr Janda.

Být tváří kosmetické značky pro Martu ale znamená také spoustu souvisejících povinností . Jednu z nich právě splnila v obchodním centru v Praze. Nejen že tu s tátou uspořádali autogramiádu pro své fanoušky, ale ujali se i role prodavačů.

Nezůstali jen u řečí a nadšeným návštěvníkům obchodního centra nechali zkusit na vlastní kůži krémy a séra na ekzémy, lupénku, nebo na suchou pleť. Rivalita mezi Martou a jejím tátou vzrůstala každým okamžikem, protože každý z nich se snažil prodat co nejvíce kusů této prvotřídní kosmetiky, nebo s ní alespoň seznámit co možná nejvíce pokukujících kolemjdoucích.

Nebylo to zase tak těžké, protože všudypřítomní návštěvníci obchodního centra se chtěli neustále s Petrem a Martou fotit. Vysvětlit jim hlavní důvody jedinečnosti produktů bylo pak mnohem snazší.Byli i tací zákazníci, kteří si kosmetické produkty nechaly podepsat. Díky svému šarmu a znalostem přesvědčovali překvapené návštěvníky, že nabízejí jen to nejlepší.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video