Zabudujte dokonalost do Vašeho života | e15.cz

Zabudujte dokonalost do Vašeho života

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Prát chytře je poselství nových praček Gorenje výjimečných nejen svým výkonem, ale především efektivním hospodařením s vodou.

O tom, že velké prádlo je pro ně hračkou, vás přesvědčí možnost náplně až 7 kilogramů, výborný výsledek praní a současně nízká spotřeba vody i energie.

Dokonalou lázeň zajistí vašemu prádlu 4D zvlhčovací systém, který umožní rychlejší napouštění vody a  intenzivní namočení prádla. Tím se krátí také čas potřebný na vlastní praní i máchání prádla a současně se snižuje spotřeba energie. Důkladné promývání umožňuje speciální tvar žebrování a perforací bubnu.

Autor: Ženy - E15


Speciální systémy Gorenje kontrolují také rychlý ohřev vody, regulují dodatečné máchání, vhodný pohyb bubnu a efektivní využití pracího prostředku.
Autor: Ženy - E15
http://ad2.bbmedia.cz/please/redirect/2398/1/13/7/?param=59910/64507_1_Pračka sama zvolí optimální množství vody podle množství a typu prádla a pečlivě dohlédne na to, aby na našem prádle nezůstaly žádné zbytky prášku.

Nejen ženy jistě nadchne snadné ovládání přístroje, k němuž stačí pouhá intuice. Pračky Gorenje je možné ovládat prostřednictvím dotykového displeje, ale i standardně pomocí otočného knoflíku.

Většina modelů pracuje v třídách AAA nebo AAB, tedy s maximálním výkonem a minimální spotřebou energie.

K modernímu praní dnes patří také komfortní sušení, proto řadu sedmikilových praček Gorenje doplňují také sušičky se stejným objemem. Ušetří Vám čas a námahu a navíc už nikdy nebudete muset řešit otázku „ kam s ním.“ 

Gorenje – to jsou technologie pro život, který má styl. Každý den budete vnímat jedinečnost a dokonalost designu Gorenje ve vašem soukromí.

http://www.gorenje.cz/

(Komerční prezentace)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video