Zapomeňte na push-up! Podprsenky, které zázračně zvětší vaše prsa! | e15.cz

Zapomeňte na push-up! Podprsenky, které zázračně zvětší vaše prsa!

ZDROJ: Ženy - E15

Ivanna Benešová

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nejste spokojena se svým malým poprsím? Bojíte se bolestivé plastické operace nebo na ji jednoduše nemáte dostatek financí? A přesto nechcete vypadat jako šedá myška? Pak nezoufejte! I pro vás existuje řešení! Na trhu se v poslední době vyskytuje několik nových typů podprsenek, které vaše sebevědomí dokážou zachránit. Nechte se inspirovat!

Viktoriino tajemství z Ameriky

Zázračné podprsenky, které dokážou i z relativně ploché hrudi vykouzlit bujný dekolt mají svůj původ v Hollywoodu. Tam si pomocí tak zvaných „miraculous“ podprsenek zvyšovaly sebevědomí tamní celebrity již před deseti lety.

Na trh s touto novinkou přišel americký výrobce luxusního spodního prádla – Victoria´s Secret. Jedná se o podprsenky, které díky svému tvaru a velmi silným košíčkům, dokážou vaše ňadra nejen vhodně vytvarovat, aby ve výstřihu bylo vidět maximum, ale také jejich velikost dočasně zvětší zhruba o dvě čísla.

Tyto podprsenky se dnes vyrábí v mnoha barvách i vzorech a jsou k dostání prakticky po celých Spojených státech. Jejich cena se pohybuje v přepočtu kolem dvou tisíc korun českých. Pochopitelně, že je možné toto zboží objednávat také přes e-shop. Jen je nutné připočítat si poplatky za dopravu a daň, kterou budete platit při převzetí zboží. Při objednávání ale mějte na paměti, že si budete muset zjistit také velikost vašeho poprsí v amerických normách.

Podprsenky plněné gelem

Další metodou, jak snadno díky vhodnému prádlu své vnady alespoň opticky zvětšit, je podprsenka nazývaná jako Lormar Double Push-up. Zjednodušeně řečeno, zkrátka „dvojitá push-upka“. Výztuže jsou zde silnější než u běžných push-up podprsenek. A tentokrát nejsou vyplňovány molitanem nebo látkou, jak je mnoho žen zvyklých, ale směsí vzduchu a vody. Díky tomu působí přirozeněji než běžné push-up dekolty.

Košíčky těchto podprsenek jsou bezešvé, takže působí přirozeně a jejich okraje dobře splývají s vaším poprsím. Některé ženy si ale stěžují, že nosit podprsenku double push-up déle jak tři hodiny je poněkud nepříjemné, neboť gel není zrovna látka zanedbatelné hmotnosti a ramínka zkrátka po několika hodinách bolí a případně i řežou do vašich ramen.

Nicméně na večírek nebo krátkodobou společenskou akci se i takovýto kousek ve vašem šatníku jistě neztratí. Oproti podprsenkám značky Victoria´s secret máte možnost koupit tento produkt i v českých obchodech. A pokud máte zájem, připravte si zhruba osm set korun.

Nafukující podprsenka

Dalším hitem na trhu se spodním prádlem jsou nafukovací podprsenky. Díky váčku se vzduchem, který si můžete nafouknout dle libosti, docílíte rovněž plných tvarů. V kapsičkách jednotlivých košíčků jsou totiž vloženy polštářky, které si můžete nafouknout do velikosti, jaká Vám bude vyhovovat nejvíce.

Tento polštářek je vyjímatelný, takže pokud by vám jeho užití z nějakého důvodu nevyhovovalo, můžete podprsenku nosit i bez něho. Pokud se zamyslíte nad možnými nevýhodami, je odpověď vcelku jasná. Největším nebezpečím je propíchnutí nebo prasknutí polštářku. Pochopitelně, že při běžném slušném chování k žádnému tlaku na popichování v oblasti poprsí nedochází, ale člověk nikdy neví, jaká nehoda by se mohla stát např. na párty, kde takříkajíc teče alkohol proudem. Cena těchto podprsenek se pohybuje v rozmezí od čtyř set korun do jednoho tisíce.

Zajímavostí je, že nafukovací podprsenky přišly na český trh původně z Japonska. Tam byly uvedeny na trh zhruba před rokem a půl. Jejich nafukovací podprsenky ovšem nemají tu možnost, abyste polštářek s vzduchem vyňaly.

Rada na závěr

Pokud tedy toužíte po větším poprsí a z nějakého důvodu zkrátka nechcete takříkajíc „pod nůž“, máte hned několik možností, jak si bujný dekolt zařídit levněji a snadněji. Stačí si jen vybrat tu podprsenku, která vám osobně nejvíce sedne.

Autor: Ivanna Benešová

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery