Jak to vidí astrolog: Září - měsíc vnitřních změn | e15.cz

Jak to vidí astrolog: Září - měsíc vnitřních změn

ZDROJ: Ženy - E15

Alena Horáková

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Léto se pomalu chystá přenechat vládu moudrému podzimu a s ním k nám přichází další mocné energie, které povznášejí lidské vědomí blíže k božské úrovni. Jako první podzimní měsíc se hlásí o slovo září, ve kterém léto předává žezlo barevnému podzimu. Podzimní rovnodennost nás upozorňuje na to, že je důležité, aby byla v rovnováze i aktivita našeho těla s aktivitou duše. Jak jí dosáhnout vám prozdradí kartářka a astroložka Alena Horáková z Věštění online.

www.vestenionline.cz

Fyzické tělo se začíná pomalu zklidňovat, žádá svůj odpočinek pro regeneraci a hlas duše začíná být hlasitější. Září je dalším měsícem, ve kterém můžeme udělat významné změny ve svém vědomí, posunout svůj hodnotový žebříček a ze svého života vyloučit to, co už nepotřebujeme. Nakonec to je i poselství znamení Panny, která zachovává jen to, co je nutné k vývoji kristovského vědomí. Vše ostatní vyloučí ze svého života.

I když sluneční paprsky budou ještě celý měsíc příjemně hřát, budeme mít dost energie nejen k fyzickým činnostem, které by měly být směrovány k přípravám na zimu, ale také k transformačním činnostem duše. Mars, který postupuje znamením Štíra, bude z hlubokých úrovní naší duše dolovat všechny zapomenuté dary, které zatím ležely v zapomnění. Možná nad nimi je vrstva něčeho, co bychom raději neviděli nebo nevěděli, ale pokud se chceme dostat ke své podstatě, bude zapotřebí i tuto vrstvu přijmout jako součást svého Já.

Silné energie, které zatím jenom v cyklických dávkách proudí k Zemi, se poté postarají o to, aby tato nečistota duše byla rozpuštěna. Chiron, který se příznivě pojí s Marsem, poté vyléčí všechny staré rány, které nás trápily a Pluto se postará o to, aby tyto negativní energie už nikomu nevstupovaly do života.

V průběhu září budeme mnohokrát konfrontováni se svou minulostí, kterou je třeba opustit a uzavřít. Budeme sváděni ke zveličování svých emocí a Ego nám bude našeptávat, že není nic příjemnějšího, než se politovat a těžit ze soucitu druhých. Ty emoce, které se proderou na povrch, budeme mít tendenci skrývat a opravdu není zapotřebí je veřejně prezentovat. Je zapotřebí si pouze sobě přiznat: „Ano to je moje součást, ano v této situaci jsem byl sobecký, žárlivý …“ Toto upřímné poznání části svého Já pak umožní kosmickým silám, aby další práci odvedli za nás.

Je to velký dar, kterého se nám v této době dostává, a který může vědomí člověka posunout na úroveň, ke které by v jiné době potřeboval ještě mnoho životů. Tento dar nelze odmítnout, ale lze si ztížit průběh této doby. Ego bude v září naši pozornost odvádět k finančnímu nedostatku, nevděku druhých a domnělému nedostatku lásky. V tom případě bude transformace probíhat bouřlivě a v ovzduší nezdarů a chudoby.

Ale když budeme pozornost soustředit na své nitro, ve kterém všichni víme, že se vše děje jen k našemu dobru, budeme sami k sobě upřímní a přiznáme si, že některá naše rozhodnutí byla mylná, potom proběhne září bez větších výkyvů a přinese nám do srdcí mír a do vědomí nová poznání, o kterých mluví Sabiánský symbol Ascendentu pro září: Mrazem pokryté stromy proti zimnímu nebi. Tento symbol se vztahuje na duši a symbolizuje odnětí všech povrchností existence, kdy zbude jen čisté Já. Všechno mimo podstaty naší duše bude odňato, zbyde jen čistá duchovní esence.

Září nám prostě přinese mnoho změn, které se promítnou do naší duše a poté i do fyzického světa. Tak, jako se bude barvit příroda kolem nás, budou se ladit i naše duše na barvu, která přísluší jejich paprskům. Náš svět se změní k lepšímu a my s ním.

Další předpovědi naleznete na www.vestenionline.cz

Autor: Alena Horáková

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video