Zkušenost čtenářky Jitky: Zhubla jsem... s bezbolestnou liposukcí | e15.cz

Zkušenost čtenářky Jitky: Zhubla jsem... s bezbolestnou liposukcí

Alexandra Paulovičová (Dieta)

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jitka velmi rychle přibrala deset kilogramů, a když si to uvědomila, rozhodla se vyřešit to opravdu razantně. Naštěstí hladovka netrvala dlouho, protože se dostala do rukou té správné odbornice.

V Jitčině životě nastaly události, po kterých se jí povedlo přibrat. „Na jaře jsem oslavila čtyřicítku a najednou se můj metabolismus výrazně zpomalil a já začala tloustnout. Do toho všeho jsem prožila v rodině tragickou událost. Situaci jsem špatně zvládala, tak mi lékař naordinoval antidepresiva. A to byl malér, protože po nich jsem doslova „kynula“. Přibrala jsem deset kilo! Udělala jsem proto razantní řez. Léky jsem naráz vysadila, i když to lékaři nedoporučují, začala intenzivně cvičit a současně i držet přísnou dietu,“ vzpomíná Jitka.

CVIČENÍ A HLADOVKA

Jitka se podobně jako spousta žen, které touží po své dřívější postavě, do hubnutí pustila hlava nehlava. „Začala jsem pravidelně dvakrát až třikrát týdně cvičit a držela jsem velmi přísnou dietu, spíše bych měla říct hladovku,“ vypráví Jitka. Zhubnout se jí však nepovedlo: „Cvičila jsem pravidelně a velmi intenzivně, ale nedařilo se mi zbavit se takzvaných špíčků.“ Bylo jasné, že tudy cesta nevede. A co se stalo pak?

ČLÁNEK V ČASOPISE

Protože se Jitka trápila hlady a nutila se cvičit, energie samozřejmě ubývalo. Pak ale zaúřadovala štěstěna a Jitka si náhodou přečetla, jak se neodbytných kilogramů zbavit jednoduše a relativně rychle. „Když jsem řešila své problémové partie (tedy břicho a stehna), přečetla jsem si článek o radiofrekvenční liposukci na klinice Petry Řehořkové. Nepatřím sice mezi ty, které si myslí, že zhubnout lze bez námahy a omezení, ale metoda mě zaujala,“ říká Jitka. „Přiznávám, že v případě radiofrekvenční liposukce u mě zafungoval nejen příslib efektivity, ale i rychlého výsledku. Přečetla jsem o metodě snad všechno, co se dalo, a konečné rozhodnutí padlo po osobní konzultaci s paní Řehořkovou. Když jsem šla na první ošetření, obávala jsem se, že budu zklamaná. Opak je ale pravdou,“ pochvaluje si své tehdejší rozhodnutí Jitka.

ŽÁDNÁ ANESTEZIE, ŽÁDNÉ BOLESTI

Po konzultaci s Petrou Řehořkovou se Jitka rozhodla, že si nechá ošetřit břicho a boky. Na ošetření vzpomíná jako na příjemný relax, jehož výsledkem je štíhlejší postava:

Nejprve se lehkou masáží uvolní lymfa. Potom se partie, které si klientka nechává ošetřit, natřou speciálním gelem a přístroj s radiofrekvenčním systémem jezdí po vybrané části těla. Žádná anestezie, žádné bolesti. Jen se určité místo těla zahřívá. Při ošetření můžete spát, číst si, relaxovat. Zahříváním do hloubky se teplo dostává až k tukové tkáni, tuk se rozpouští a následně opouští tělo. Nic nebolí, po ošetření se partie namažou speciálním přípravkem a člověk může fungovat naprosto normálně. Je dobré hodně pít, tuk z těla lépe odchází,“ vysvětluje Jitka, která absolvovala pět ošetření, pomocí nichž zhubla 4 kg za měsíc.

Jitka věk: 40, profese: novinářka konfekční velikost před: 42/44 konfekční velikost po: 40 úbytek: pas 5 cm, břicho 4 cm a boky 4 cm úbytek celkem: 4 kg hubla s Petra Clinic ( )


www.bezbolestna-liposukce.cz

TO NENÍ VŠE

Říkáte si, že je to zajímavé, ale že při Jitčiných stravovacích návycích budou kila zcela jistě hned zpět? Naštěstí i v tomhle případě byla Jitka na správném místě, protože v Petra Clinic dostala speciální doporučení, jak se stravovat a dokonce také jak upravit svůj jídelníček: „Nejprve se zhrozili, jakým způsobem držím dietu, a vysvětlili mi, jakých chyb se dopouštím. Snažím se nyní jíst pětkrát denně, což pro mě byl problém, a také hodně pít. Současně mi nabídli konzultace u výživového poradce Petra Havlíčka. To jsem zatím nevyužila, jen si pročítám jeho nejnovější knížku,“ říká Jitka a dodává, že teď se stravuje podstatně lépe, hlavně pravidelně a vypije aspoň dva litry tekutin denně.

JitkaAutor: Ženy - E15

ODHODLÁNÍ A PRÁCE NA SOBĚ

Motivací jí bylo určitě také její okolí: „Hned po druhém ošetření se mě všichni ptali, o kolik kilogramů jsem zhubla,“ usmívá se Jitka a spokojenost je na místě. Pomocí bezbolestné liposukce zhubla podle svých představ, ale ví, že si teď váhu musí udržovat, že jenom zhubnout nestačí.

A jak se jí daří skloubit práci se zdravým životním stylem? „Není to lehké, protože mám časově náročnou práci, která doslova ‚nutí‘ člověka jíst nepravidelně, mít hodně stresu a moc se nehýbat. Je to ale o vůli chtít něco na sobě změnit a vytrvat. Musím se hlídat, ale jde to. Dvakrát týdně chodím cvičit (i když se mi nechce) a dávám si pozor na pravidelnost. Jím a jedla jsem zdravě (tím netvrdím, že občas nezhřeším nebo nemám ráda něco nezdravého), ale můj největší problém je nepravidelnost. Takže si na to dávám pozor.“

Jitka

věk: 40, profese: novinářka

konfekční velikost před: 42/44

konfekční velikost po: 40

úbytek: pas 5 cm, břicho 4 cm a boky 4 cm

úbytek celkem: 4 kg

hubla s Petra Clinic (www.bezbolestna-liposukce.cz)

4 KG ZA MĚSÍC = ZDRAVÉ HUBNUTÍ

Naše pravidelné čtenářky a čtenáři už určitě vědí, že zhubnout za měsíc 4 kilogramy, tedy jeden kilogram za týden, je zdravé. Jitce se to podařilo pomocí bezbolestné liposukce. Teď si váhu hlídá, stravuje se pravidelně a navštěvuje fitness centrum, ve kterém kombinuje posilování a cvičení na kardio strojích. Ve volném čase kromě cvičení ráda čte, poslouchá hudbu, chodí na procházky a vaří.

SPOKOJENOST NADEVŠE

„Nevěřila jsem, že ošetření může být tak úspěšné. V mém případě je výsledek dokonalý. Tělo reagovalo na zákrok báječně a perfektně se mi vytvarovalo. Úbytek v centimetrech je velký, nejenže jsem se vrátila ke své původní konfekční velikosti, ale ještě mám o číslo menší. Váhově je teď úbytek slabší, hubnu necelého půl kilogramu za týden, ale objemově je to dokonalé.“, říká Jitka závěrem

Autor: Alexandra Paulovičová (Dieta)

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery