Česká Miss 2013 má své vítězky! | E15.cz

Vše o netradičních investicích

Vše o netradičních investicích Vstoupit do speciálu

Česká Miss 2013 má své vítězky!

mk

V Hudebním divadle Karlín proběhl v sobotu večer již devátý ročník soutěže krásy Česká Miss.

Během večera se divákům i odborné porotě postupně v několika soutěžních disciplínách představilo deset finalistek. V porotě ani tentokrát nechyběla řada známých českých osobností, mimo ředitelky soutěže Michaely Maláčové, v ní usedli např. zpěvačka Marie Rottrová, herec Miroslav Donutil nebo herec Martin Kraus. Hlavní hvězdou večera a zároveň předsedkyní odborné poroty byla jedna z nejkrásnějších žen světa, italská herečka Ornella Muti, která na konci večera vyhlásila a osobně korunovala vítězku.

V pořadí devátou Čekou Miss, kterou si tentokrát hlasováním prostřednictvím sms zpráv volili sami diváci, se stala dvaadvacetiletá Gabriela Kratochvílová. Pro tu to byl během večera již druhý získaný titul, neboť si za svou Miss si ji zvolili posluchači rádia Frekvence 1, což jí přineslo ocenění s titulem Česká Miss rádia Frekvence 1.

Titul Česká Miss World 2013, neboli I. vicemiss, vyhrála Lucie Kovandová. Na místě II. vicemiss s titulem Česká Miss Earth 2013 se umístila dívka číslo 4 Monika Leová.

Nová Česká Miss Gabriela Kratochvílová pochází z Chotěboře na Vysočině a v současné době studuje marketinkovou komunikaci na Vysoké škole finanční a správní v Praze. Od dětství se věnovala nejrůznějším sportům, ať už to byl tenis, jízda na lyžích, bruslení nebo závodní aerobik. Mezi její záliby patří tanec a cestování.

Autor: mk
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!