Baby Direkt přináší maminkám kvalitní výrobky celosvětově známé značky Britax Römer | e15.cz

Baby Direkt přináší maminkám kvalitní výrobky celosvětově známé značky Britax Römer

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Společnost Baby Direkt s.r.o. – česká rodinná firma - nabízí kompletní sortiment kvalitních a bezpečných výrobků pro děti i jejich rodiče. Je také jedním z výhradních dovozců produktů společnosti BRITAX RÖMER do České republiky a v jejím portfoliu naleznou rodiče pro své nejmenší široké spektrum doplňků a systémových řešení od dětských autosedaček až po kočárky.

Společnost Britax Römer vznikla v roce 1978 sloučením zavedeného britského výrobce Britax a německého protějšku Römer. V současné době je globální společností, která je celosvětově uznávanou značkou a expertem v oblasti bezpečnosti dětí v provozu na silnici. Její vynálezy ovlivnily celý trh a nastavily nové standardy ve svém oboru. Společnost Britax Römer se věnuje neustálému výzkumu, díky němuž zlepšuje pravidelně normy jakosti a přináší rodičům praktická řešení pro každodenní situace a především kvalitní a bezpečný sortiment.

Kočárek B MOTION 3Autor: Ženy - E15

Všestranné kočárky od Britax Römer jsou vždy do detailu precizně promyšleny a poskytují dětem i maminkám elegantní, účelný a praktický design. Například kočárky Britax B-Motion 3 a 4 se vyznačují jednoduchým skládacím mechanizmem, který lze složit jednou rukou. Odnímatelné adaptéry CLICK & GO® umožňují upevnit přenosnou autosedačku nebo hlubokou korbu přímo na podvozek kočárku a vytváří tak ideální cestovní systém. Kočárky jsou dále vybaveny sedadlem s několika naklápěcími polohami, včetně úplného lehu a pro zajištění bezpečí dítěte jsou vybaveny 5-ti bodovým bezpečnostním pásem. Přední kola jsou otočná s možností aretace, ať už se jedná o verzi trojkolky Britax B-Motion 3 nebo čtyřkolky Britax B-Motion 4. Maminky, které zejména ocení již zmíněný jednoduchý skládací mechanismus, budou potěšeny výškově nastavitelnou a měkce polstrovanou rukovětí, prostorným košíkem a velkou odkládací kapsou ve stříšce.

Kočárek B MOTION 3Autor: Ženy - E15

Za zmínku jistě stojí i elegantní kočárek s účelným a praktickým designem Britax affinity. Tento kočárek vznikl ve spolupráci s předními evropskými návrháři a nabízí moderní styl s bezpečnými hodnotami. Britax affinity je vybaven kódem code-no.com, který umožňuje registrovaným vlastníkům preventivní ochranu před krádeží. Tyto kočárky nabízejí širokou škálu barevných designů, včetně originálního výměnného setu Jungle Boogie. Toto nápadité provedení se hodí jak pro kluky i holky a promění kočárek v něco zcela unikátního a nepřehlédnutelného ve stylu „Street Art“.

Autosedačka ZEBRAAutor: Ženy - E15

Dětské autosedačky Britax Römer, které jsou vhodné již pro novorozence, poskytují komfortní a bezpečné pohodlí. Každá autosedačka je pečlivě navržena pro potřeby dětí i rodičů. Poslední novinkou na trhu je autosedačka KING II LS, která je určená rodičům, jejichž automobil nemá možnost ukotvení systému ISOFIX. Výrobce autosedačku vybavil inovativním světelným a akustickým indikátorem pásů, který zajistí dítěti bezpečnou a pohodlnou jízdu. Nový systém, který společnost BRITAX RÖMER navrhla, myslí za rodiče. Dvojité cvaknutí a rozsvícená kontrolka je ujistí, že pásy byly správně použity. Sedačka RÖMER KING II LS se umisťuje po směru jízdy a je vhodná pro děti od 9 do 18 kg. Výrobce ji vybavil dalšími důležitými bezpečnostními prvky, které jsou u této renomované značky standardem.

Další informace naleznete na stránkách společnosti www.babydirekt.eu

.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video