Bytové doplňky v severském stylu | e15.cz

Bytové doplňky v severském stylu

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vneste do svého domova závan čerstvého svěžího designu ze Severu. Představujeme Vám Nordic styl – styl inspirovaný severským venkovem.

Jaký je Nordic styl?

Představte si krásnou a divokou přírodu severských zemí – rozsáhlé lesy, jezerní plochy, chladný svěží vzduch. Nic víc, nic míň. Tak právě tady čerpá svou inspiraci severský design. Nordic styl hojně využívá přírodních materiálů a barev. Součástí každého interiéru je nějaký dominantní bytový prvek či originální dekorace, kterou jen tak nepřehlédnete. Z materiálů tedy převládá dřevo, kov, sklo. Dále se pak můžete setkat s keramikou, porcelánem či kůží.

Nordic styl je čistý, s jasnými liniemi. Je jako dělaný pro všechny, kteří pevně stojí nohama na zemi. Přesto může mít nádech romantismu či industrialismu. Záleží jen na Vás, kterým směrem se budete při zařizování svého interiériu v severském stylu ubírat.

Světlo všedního dne – lampy, lucerny i svícny

Velmi významným prvkem při zařizování interiéru v severském stylu je osvětlení. Designové lampy najdete v každé místnosti. Vždyť v severských zemích je potřeba umělého osvětlení daleko větší než u nás. Lampy mnohdy svítí celý den. Vždy se proto můžete spolehnout na fakt, že tyto lampy budou nejen designové, ale především také dokonale funkční.

lampa, Zdroj foto: Nordic DayAutor: Ženy - E15

Všechno má své místo – designové úložné prostory

Designové úložné prostory a boxy, které můžete ukrýt do skříně, postavit na stůl nebo dokonce pověsit na stěnu jsou specialitou severského stylu. Jasné linie, kvalita zpracování a důkladný výběr materiálu způsobí, že Vás bude pořádek v interiéru jednoduše bavit.

Designové úložné prostory Box Pink na stěnu , Zdroj foto: Nordic DayAutor: Ženy - E15

Nordic Day – specialista na severský design

Všechny tyto bytové doplňky v severském stylu můžete sehnat na jediném místě. Doporučujeme Vám navštívit internetový obchod Nordic Day, který se specializuje na čistý industriální nordic styl. Všechny nabízené výrobky jsou originální. I pokud nenakoupíte, rozhodně načerpáte novou inspiraci!

Nordic styl v interiéruAutor: Ženy - E15

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video