ČAJOkrásná konvice TEO TONE | e15.cz

ČAJOkrásná konvice TEO TONE

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jistě si ještě vzpomenete na nedávno oceněnou konvici na čaj Tescoma TEO, která se pyšní designérským Oscarem. A má navíc i další přírůstky do rodiny. Tím posledním je její „barevná sestra“ TEO TONE.

Ještě nedávno oslavoval designérský tým v čele se šéf designérem Ladislavem Škodou velký zahraniční úspěch konvice TEO s dvěma vyluhovacími sítky a po necelých pěti měsících TESCOMA uvádí již třetí „remake“, tentokrát v podobě fantasticky barevných konvic TEO TONE o objemu 1,25 l. I tentokrát se jedná o patentovanou vychytávku, která je dodávána v barevných provedeních žlutá, oranžová, zelená a červená.

I tato inovativní verze je opatřena vyluhovacím sítkem pro vyluhování čerstvé máty, meduňky, zázvoru, sušených šípků, ovoce apod. a extra jemným sítkem pro vyluhování všech druhů sypaného čaje včetně velmi jemných čajů, a to beze zbytků v nápoji.

Nádoba je vyrobena z prvotřídního českého žáruvzdorného borosilikátového skla. Vřící vodu lze připravovat přímo v konvici, je vhodná pro plynové, elektrické a sklokeramické sporáky. Konvice TEO TONE je opatřena víčkem a masivní rukojetí pro snadnou a bezpečnou manipulaci. Obě vyluhovací sítka, víčko a rukojeť jsou vyrobeny z odolného plastu, rukojeť při správném použití samozřejmě nepálí. Do skleněné konvice TEO TONE lze rovněž nalévat horkou vodu z rychlovarné konvice (případně z jiné nádoby) ihned po dosažení varu. V takovém případě dbejte na to, aby skleněná konvice měla pokojovou teplotu a nebyla chladná. Díky své konstrukci bez kovových komponentů jsou konvice TEO TONE vhodné i do mikrovlnné trouby včetně vyluhovacích sítek a plastového uzávěru.

Koncept dvou sítek pro vyluhování je naprostým bestsellerem, který na trhu dosud neexistoval. Přesvědčivým argumentem na závěr může být i fakt, že tato výrobou této konvice TESCOMA podpořila Jesenicko, region s největší nezaměstnaností v České republice. Více informací naleznete na www.eshop.tescoma.cz.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video