Čakovický park: moderní bydlení v přírodě pro mladé rodiny | e15.cz

Čakovický park: moderní bydlení v přírodě pro mladé rodiny

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Najít bydlení s dobrou dostupností, občanskou vybaveností, příjemným okolím a navíc ještě v Praze se zdá být téměř nemožné. Developerský projekt Čakovický park v blízkosti nádherného zámeckého parku však splňuje všechny tyto požadavky a navíc pomůže mladým rodinám vlastní mateřskou školou, dětským hřištěm, kavárnou s dětským koutkem a dalšími službami.

Sen o rodinném bydlení mimo velká města dnes mnohé mladé rodiny vnímají realističtěji a již netouží trávit hodiny v autě při dojíždění do práce nebo rozvážením dětí do školy či do kroužků. Moderní developerské projekty se proto snaží svým zákazníkům nabídnout bydlení v klidných lokalitách, ale s dobrou dopravní dostupností do města a kvalitními službami.

Jedním z těch, kterým se to daří, je Čakovický park, projekt společnosti M & K Development, který je dlouhodobě oceňován odborníky i veřejností. Důkazem nejsou jen získaná ocenění, ale zejména množství prodaných bytů a spokojenost jejich majitelů.

Autor: Ženy - E15

Dvě mateřské školy a zámecký park

Mladé rodiny v Čakovickém parku mají obrovskou výhodu při výběru předškolního zařízení pro své děti. Součástí Čakovického parku bude nová mateřská škola pro téměř šedesát dětí. Školka bude mít vlastní zahradu s dětským hřištěm, pobyt dětí však nebude omezen jen na hřiště a zahradu, k dispozici mají i rozsáhlý zámecký park s naučnou stezkou, okolní hřiště a fitness stezku pro rozvoj pohybových aktivit ratolestí.

Nová školka přitom pouze rozšíří možnosti rodin žijících v Čakovicích. Společnost M & K Development již v minulosti jednu mateřskou školu pro více než 100 dětí v místě vybudovala.

Autor: Ženy - E15

Služby na jednom místě a nespočet volnočasových aktivit

Zámecký park je pak jako stvořený pro příjemné procházky ve dvou nebo se čtyřnohým mazlíčkem, jogging či nedělní rodinný piknik. Milovníci rybaření ocení dva blízké rybníky. Park je opravdovou oázou klidu, kde si odpočinete po náročném dni a dobijete energii. Dostatek zeleně je i mezi jednotlivými domy, které jsou od sebe odděleny klidovými zónami.

Dokončením nových staveb vznikne uprostřed budov „náměstí“ – centrum dění a života. V Čakovickém parku je již dnes obchod a kavárna. Brzy se otevře restaurace a s dokončením budovy Narcis i cukrárna. Developer tak nabízí svým klientům nejen překrásné okolí projektu, ale i dostupné a atraktivní služby jako jeho součást.

Autor: Ženy - E15

Praktické a komfortní bydlení

Byty mají chytře řešené dispozice od 1+kk až po 4+kk s prostory pro vestavěné skříně nebo praktickou komorou. Obyvatelé ocení velké balkony a terasy s nádherným výhledem do přilehlého parku a okolí. Samozřejmostí je dostatek garážových stání a sklepních kójí v podzemních podlažích jednotlivých bytových domů.

V současné době probíhá prodej bytových jednotek v budovách Narcis, Eukalyptus a Frézie. Bytový dům Narcis bude dokončen již v létě příštího roku, Eukalyptus a Frézie téhož roku o něco později, v zimě.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery