Dárky pro muže. Jaké dárky jim udělají opravdu radost? [Vánoce 2014] | E15.cz

Dárky pro muže. Jaké dárky jim udělají opravdu radost? [Vánoce 2014]

Bětka Niebauerová

Vybrat ten správný dárek pro muže není leckdy nic jednoduchého, hlavně pokud obdarovaný opačného pohlaví nemá žádného výrazného koníčka. Je ale všeobecně známé, že na rozdíl od nás žen, vedou u mužů dárky spíše praktické.

Neznamená to ale, že jako každý rok musíte odbýt například dědečka či tchána ponožkami nebo usedlým svetrem. Stačí se více zajímat o to, co mají opravdu rádi a co je upřímně potěší. Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli a zapátrejte v jejich okolí a zjistěte, jaké mají sny a přání. Zaměřte se nejen na jejich koníčky, ale také povahu. Ať už tedy kupujete dárek pro svého muže, tatínka, sourozence či syna, věříme, že si z našich tipů něco pěkného vyberete.

1. Pro technické nadšence

Moderní muži mají velmi rádi různé technické „vychytávky“ a proto při hledání toho správného vánočního dárku určitě zabodujete s některým z následujících produktů:

Dárek, který potěší hlavně každého „jablíčkáře“ neboli milovníka značky Apple. Jelikož iPad ani iPhone nemají slot na paměťovou kartu nebo USB konektor, mohou mít problémy s pamětí. Problém jim můžete vyřešit pomocí bezdrátové čtečky, která funguje jako nezávislý Wi-Fi hotspot, do nějž zasunete libovolnou kartu či flash disk a soubory můžete přenášet do jakéhokoli chytrého mobilu či tabletu bezdrátově.

Kingston MobileLite Wireless G2, 1299 KčKingston MobileLite Wireless G2, 1299 KčAutor:

Pokud je váš dospívající syn počítačový maniak a ujíždí na nejrůznějších hrách, jistě ho nadchnete klávesnicí, do které může bušit, jak se mu zachce. Speciální herní klávesnice má rychlou odezvu a výdrž a uspokojí i ty nejnáročnější hráče.

Logitech, G710+, 3899 KčLogitech, G710+, 3899 KčAutor:

Snad každý muž rád usedá za volant. Dobrým tipem na dárek může být speciální kamera, která bude populárním společníkem na cesty pro všechny řidiče. Nahrávat můžou nejen nebezpečné situace, ale také si udělat hezké záznamy z dalekých a zajímavých cest.

Autokamera GoGEN CC 371 FULL HD, 1999 KčAutokamera GoGEN CC 371 FULL HD, 1999 KčAutor:

2. Pro alkoholové nadšence

Pokud není zrovna zapřisáhlým abstinentem, lahví dobrého vína či něčeho tvrdšího určitě nikdy nic nezkazíte. Nemusí jít ale jen o klasický alkohol v lahvi. Milovníkům piva můžete pořídit i třeba kosmetiku.

Jameson Irish Whiskey + 2 skleničky, 492 KčJameson Irish Whiskey + 2 skleničky, 492 KčAutor:

Dárkové balení pivní kosmetiky Pivrnec, 195 KčDárkové balení pivní kosmetiky Pivrnec, 195 KčAutor:

3. Pro sportovní a adrenalinové nadšence

Sportovní brýle s kamerou dokáží zaznamenat ty nejadrenalinovější sportovní aktivity, a tak jsou jasnou volbou pro ty muže, co rádi jezdí na motorce či lyžují v extrémních podmínkách.

Hama Liquid, 3799 KčHama Liquid, 3799 KčAutor:

Snad každý chlap touží po dobrodružství. A tak je oblíbeným trendem poslední doby darování nezapomenutelného zážitku. Vybírat můžete z rozsáhlé nabídky, stačí se jen rozhodnout pro ten pravý, po kterém touží. Co třeba tandemový seskok, jízda ve ferrari, let vrtulníkem, pilotem na zkoušku, slaňování v jeskyni, kurz potápění či kurz přežití… A pokud si přeci jen nejste jistí, který zážitek bude ten nej, stačí pořídit dárkovou poukázku a dotyčný si vybere sám.

Pro ty, co jsou spíše pasivními sportovci, se bude hodit některá ze zajímavých knížek. Fotbalové nadšence by mohla zaujmout kniha José Mourinho - Vše o životě a názorech tohoto známého a charizmatického kouče.

José Mourinho, Mladá Fronta, 209 KčJosé Mourinho, Mladá Fronta, 209 KčAutor:

Nejen aktivní běžci zas ocení praktickou knihu Škorpilova škola běhu, kterou napsal nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil.

Škorpilova škola běhu, Mladá fronta, 224 KčŠkorpilova škola běhu, Mladá fronta, 224 KčAutor:

4. Pro muže, co o sebe rádi dbají

Kosmetické balíčky sice nejsou nic originálního, ale potěší určitě ty pány, co si potrpí na svou oblíbenou značku či vůni.

Balíček Nivea, 349 KčBalíček Nivea, 349 KčAutor:

Old Spice BearGlove, vánoční balíček, 399KčOld Spice BearGlove, vánoční balíček, 399KčAutor:

NEW Puma Time to Play Man, 490 KčNEW Puma Time to Play Man, 490 KčAutor:

Dárková kazeta Rexona Men Xtra Cool se sportovní lahví, 224 KčDárková kazeta Rexona Men Xtra Cool se sportovní lahví, 224 KčAutor:

Pokud je váš muž puntičkář a potrpí si na komínky ve skříni, pořiďte mu tuhle chytrou pomůcku.

Skládač na trička, Giftak.cz, 250 KčSkládač na trička, Giftak.cz, 250 KčAutor:

Holení je pro muže skoro každodenním rituálem. Je tedy jasné, že pro dokonale hladké oholení bez podráždění potřebuje tu správnou výbavu. Zkontrolujte, zda jeho strojek náhodou už nepotřebuje výměnu.

Holicí strojek pro náročné, Philips S9711/31 Series 9000Holicí strojek pro náročné, Philips S9711/31 Series 9000Autor:

Hodinky jsou většinou jediným šperkem, který muži nosí. Jsou synonymem mužnosti a dokážou podtrhnout jejich styl. A proto si na nich muži dají hodně záležet. I když je možná bez jejich tipu vybrat nedokážete, radost bude i tak veliká a upřímná.

Pánské hodinky Adidas, Klenoty Aurum, cena v obchoděPánské hodinky Adidas, Klenoty Aurum, cena v obchoděAutor:

5. Dárky, které je pobaví

Pokud již tradičně pořizujete mužům ve svém okolí spodní prádlo, zkuste na to letos jít jinak. Vyberte boxerky například s vtipným obrázkem či textem. Tento nezajímavý dárek se tak konečně může setkat s nadšením.

Boxerky Superman, modidoplnky.cz, 269 KčBoxerky Superman, modidoplnky.cz, 269 KčAutor:

Trenky-USB připojení, bastard.cz, 269 KčTrenky-USB připojení, bastard.cz, 269 KčAutor:

Vtipné dárkové trenýrky s vánočním motivem, F&F, 179 KčVtipné dárkové trenýrky s vánočním motivem, F&F, 179 KčAutor:

Vtipný dárkem pro všechny kutily může být nářadí, se kterým sice nic nespraví, za to si na něm skvěle pochutnají. Je totiž z pravé belgické čokolády.

Velké čokoládové nářadí, netradicni-darky.cz, 169 KčVelké čokoládové nářadí, netradicni-darky.cz, 169 KčAutor:

I dospělí muži jsou občas jako děti. Dopřejte jim trochu zábavy a rozptýlení.

Mini přenosný stolní fotbálek, bestdarky.cz, 399 KčMini přenosný stolní fotbálek, bestdarky.cz, 399 KčAutor:

6. Pro každého muže

Říká se, že každý správný muž má u sebe nůž… Pokud náhodou ještě žádný nevlastní, vyberte mu nějaký multifunkční.

Kapesní nůž Victorinox, 1599 KčKapesní nůž Victorinox, 1599 KčAutor:

Stejně tak se mu bude hodit některá z KPZetek. Každá krabička poslední záchrany obsahuje pro určitou situaci to nejpotřebnější. Vybírat můžete z těchto druhů: do letadla, do kempu, na pláž, na párty či festival, pro motorkáře, pro studenty…

KPZtky, skeble.cz, 140 KčKPZtky, skeble.cz, 140 KčAutor:

Autor: Bětka Niebauerová
 

Články odjinud

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!