Dárky pro muže. Jaké dárky jim udělají opravdu radost? [Vánoce 2014]

Vybrat ten správný dárek pro muže není leckdy nic jednoduchého, hlavně pokud obdarovaný opačného pohlaví nemá žádného výrazného koníčka. Je ale všeobecně známé, že na rozdíl od nás žen, vedou u mužů dárky spíše praktické.
Dárky pro muže. Jaké dárky jim udělají opravdu radost? [Vánoce 2014]
16.12.2014 0:01 |

Neznamená to ale, že jako každý rok musíte odbýt například dědečka či tchána ponožkami nebo usedlým svetrem. Stačí se více zajímat o to, co mají opravdu rádi a co je upřímně potěší. Nenechávejte výběr dárků na poslední chvíli a zapátrejte v jejich okolí a zjistěte, jaké mají sny a přání. Zaměřte se nejen na jejich koníčky, ale také povahu. Ať už tedy kupujete dárek pro svého muže, tatínka, sourozence či syna, věříme, že si z našich tipů něco pěkného vyberete.

1. Pro technické nadšence

Moderní muži mají velmi rádi různé technické „vychytávky“ a proto při hledání toho správného vánočního dárku určitě zabodujete s některým z následujících produktů:

Dárek, který potěší hlavně každého „jablíčkáře“ neboli milovníka značky Apple. Jelikož iPad ani iPhone nemají slot na paměťovou kartu nebo USB konektor, mohou mít problémy s pamětí. Problém jim můžete vyřešit pomocí bezdrátové čtečky, která funguje jako nezávislý Wi-Fi hotspot, do nějž zasunete libovolnou kartu či flash disk a soubory můžete přenášet do jakéhokoli chytrého mobilu či tabletu bezdrátově.

Kingston MobileLite Wireless G2, 1299 Kč Kingston MobileLite Wireless G2, 1299 Kč

Pokud je váš dospívající syn počítačový maniak a ujíždí na nejrůznějších hrách, jistě ho nadchnete klávesnicí, do které může bušit, jak se mu zachce. Speciální herní klávesnice má rychlou odezvu a výdrž a uspokojí i ty nejnáročnější hráče.

Logitech, G710+, 3899 Kč Logitech, G710+, 3899 Kč

Snad každý muž rád usedá za volant. Dobrým tipem na dárek může být speciální kamera, která bude populárním společníkem na cesty pro všechny řidiče. Nahrávat můžou nejen nebezpečné situace, ale také si udělat hezké záznamy z dalekých a zajímavých cest.

Autokamera GoGEN CC 371 FULL HD, 1999 Kč Autokamera GoGEN CC 371 FULL HD, 1999 Kč

2. Pro alkoholové nadšence

Pokud není zrovna zapřisáhlým abstinentem, lahví dobrého vína či něčeho tvrdšího určitě nikdy nic nezkazíte. Nemusí jít ale jen o klasický alkohol v lahvi. Milovníkům piva můžete pořídit i třeba kosmetiku.

Jameson Irish Whiskey + 2 skleničky, 492 Kč Jameson Irish Whiskey + 2 skleničky, 492 Kč

Dárkové balení pivní kosmetiky Pivrnec, 195 Kč Dárkové balení pivní kosmetiky Pivrnec, 195 Kč

3. Pro sportovní a adrenalinové nadšence

Sportovní brýle s kamerou dokáží zaznamenat ty nejadrenalinovější sportovní aktivity, a tak jsou jasnou volbou pro ty muže, co rádi jezdí na motorce či lyžují v extrémních podmínkách.

Hama Liquid, 3799 Kč Hama Liquid, 3799 Kč

Snad každý chlap touží po dobrodružství. A tak je oblíbeným trendem poslední doby darování nezapomenutelného zážitku. Vybírat můžete z rozsáhlé nabídky, stačí se jen rozhodnout pro ten pravý, po kterém touží. Co třeba tandemový seskok, jízda ve ferrari, let vrtulníkem, pilotem na zkoušku, slaňování v jeskyni, kurz potápění či kurz přežití… A pokud si přeci jen nejste jistí, který zážitek bude ten nej, stačí pořídit dárkovou poukázku a dotyčný si vybere sám.

Pro ty, co jsou spíše pasivními sportovci, se bude hodit některá ze zajímavých knížek. Fotbalové nadšence by mohla zaujmout kniha José Mourinho - Vše o životě a názorech tohoto známého a charizmatického kouče.

José Mourinho, Mladá Fronta, 209 Kč José Mourinho, Mladá Fronta, 209 Kč

Nejen aktivní běžci zas ocení praktickou knihu Škorpilova škola běhu, kterou napsal nestor českého běhání a zakladatel Běžecké školy Miloš Škorpil.

Škorpilova škola běhu, Mladá fronta, 224 Kč Škorpilova škola běhu, Mladá fronta, 224 Kč

4. Pro muže, co o sebe rádi dbají

Kosmetické balíčky sice nejsou nic originálního, ale potěší určitě ty pány, co si potrpí na svou oblíbenou značku či vůni.

Balíček Nivea, 349 Kč Balíček Nivea, 349 Kč

Old Spice BearGlove, vánoční balíček, 399Kč Old Spice BearGlove, vánoční balíček, 399Kč

NEW Puma Time to Play Man, 490 Kč NEW Puma Time to Play Man, 490 Kč

Dárková kazeta Rexona Men Xtra Cool se sportovní lahví, 224 Kč Dárková kazeta Rexona Men Xtra Cool se sportovní lahví, 224 Kč

Pokud je váš muž puntičkář a potrpí si na komínky ve skříni, pořiďte mu tuhle chytrou pomůcku.

Skládač na trička, Giftak.cz, 250 Kč Skládač na trička, Giftak.cz, 250 Kč

Holení je pro muže skoro každodenním rituálem. Je tedy jasné, že pro dokonale hladké oholení bez podráždění potřebuje tu správnou výbavu. Zkontrolujte, zda jeho strojek náhodou už nepotřebuje výměnu.

Holicí strojek pro náročné, Philips S9711/31 Series 9000 Holicí strojek pro náročné, Philips S9711/31 Series 9000

Hodinky jsou většinou jediným šperkem, který muži nosí. Jsou synonymem mužnosti a dokážou podtrhnout jejich styl. A proto si na nich muži dají hodně záležet. I když je možná bez jejich tipu vybrat nedokážete, radost bude i tak veliká a upřímná.

Pánské hodinky Adidas, Klenoty Aurum, cena v obchodě Pánské hodinky Adidas, Klenoty Aurum, cena v obchodě

5. Dárky, které je pobaví

Pokud již tradičně pořizujete mužům ve svém okolí spodní prádlo, zkuste na to letos jít jinak. Vyberte boxerky například s vtipným obrázkem či textem. Tento nezajímavý dárek se tak konečně může setkat s nadšením.

Boxerky Superman, modidoplnky.cz, 269 Kč Boxerky Superman, modidoplnky.cz, 269 Kč

Trenky-USB připojení, bastard.cz, 269 Kč Trenky-USB připojení, bastard.cz, 269 Kč

Vtipné dárkové trenýrky s vánočním motivem, F&F, 179 Kč Vtipné dárkové trenýrky s vánočním motivem, F&F, 179 Kč

Vtipný dárkem pro všechny kutily může být nářadí, se kterým sice nic nespraví, za to si na něm skvěle pochutnají. Je totiž z pravé belgické čokolády.

Velké čokoládové nářadí, netradicni-darky.cz, 169 Kč Velké čokoládové nářadí, netradicni-darky.cz, 169 Kč

I dospělí muži jsou občas jako děti. Dopřejte jim trochu zábavy a rozptýlení.

Mini přenosný stolní fotbálek, bestdarky.cz, 399 Kč Mini přenosný stolní fotbálek, bestdarky.cz, 399 Kč

6. Pro každého muže

Říká se, že každý správný muž má u sebe nůž… Pokud náhodou ještě žádný nevlastní, vyberte mu nějaký multifunkční.

Kapesní nůž Victorinox, 1599 Kč Kapesní nůž Victorinox, 1599 Kč

Stejně tak se mu bude hodit některá z KPZetek. Každá krabička poslední záchrany obsahuje pro určitou situaci to nejpotřebnější. Vybírat můžete z těchto druhů: do letadla, do kempu, na pláž, na párty či festival, pro motorkáře, pro studenty…

KPZtky, skeble.cz, 140 Kč KPZtky, skeble.cz, 140 Kč

Autor článku: Bětka Niebauerová
Zdroj: Ženy.cz

Komentáře

Ludmila | 17.4.2018 12:37

boxerky

andrea | 27.1.2017 20:45

muzu jen doporucit

Marie | 23.1.2017 13:48

Tématické dárky

Milan | 28.12.2014 00:08

Pro starší pány bych přidal Enzycol, já jsem se ho domáhal, víc jak půl roku a dostal jsem ho až pod stromeček. Je to výborný lék na bolesti kloubů a lečí i DNU. Vím, to od známého takže ověřený zdroj.

Bláža | 25.11.2014 12:34

Zázračné ponožky

DIALOG
nápověda
Potvrzení
zavřít
Upozornění