Dekorace, které mají duši a pohladí u srdce | e15.cz

Dekorace, které mají duši a pohladí u srdce

Archiv

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Překrásné bytové dekorace a doplňky inspirované kouzlem skandinávského venkova přináší na náš trh BellaRose – internetový obchod, který získává jedno zákaznické ocenění za druhým.

V čem jsou tyto doplňky tak výjimečné? Skandinávský vintage styl představuje doplňky, nábytek a dekorace, které mají duši. I jediný předmět vnese do Vašeho interiéru nádech romantiky a klidu, jako by se zastavil čas.

V tomto článku Vám představíme: porcelánové úchytky, se kterými se i stará almara stane dokonalým designovým skvostem, dekorativní postavy a andílky z dílny Willow Tree a okouzlující lucerny.

Andělé a figurky Willow Tree

Krásnou ukázkou doplňků, které pohladí a zahřejí u srdce jsou andělé a figury Willow Tree. Tyto figury a andělé v sobě nesou nádherná poselství: „Miluji Tě… Vítejte… Stále budu s Tebou…“, a to díky sklonu hlavy, polohy rukou a drobných detailů, které drží v rukou. Jsou překrásným dárkem, který vždy potěší.

Vyráběny jsou z jediného kusu podle původních návrhů Susan Lordi. Baleny jsou v dárkovém balení společně s kartičkou pro věnování. Vybrané figury jsou prodávány také jako hrací strojky na otočném podstavci.

Porcelánové úchytky

Vneste do svého interiéru trochu rustikálního stylu a pořiďte si porcelánové úchytky, které promění i tu nejobyčejnější almaru v záviděníhodný kousek. Tyto porcelánové úchytky připomínají staré dobré časy, zahřejí na duši a skvěle padnou do ruky.

Lucerny

Světlo plamínku, mihotajícího se v lucerně promění každý kout v to nejromantičtější místo. Lucerny ve skandinávském stylu budou nápaditým a originálním doplňkem Vašeho domova. Vybírat můžete skleněné, dřevěné i kovové lucerny zdobené drobnými detaily či patinou. Jednu věc mají všechny tyto lucerny společnou. Atmosféru, kterou vytvoří, si zamilujete.

Autor: Archiv

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video