Deset let jistoty s pračkou Candy | e15.cz

Deset let jistoty s pračkou Candy

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Značka Candy – přední evropský výrobce domácích spotřebičů – přichází se zcela novým pojetím garance kvality a spolehlivosti svých výrobků. Všechny modely předem i vrchem plněných praček nyní zakoupíte s 10letou zárukou na prací buben.

Neznamená to nic jiného, než že pračky Candy pokročily v precizním zpracování a kvalitě použitých materiálů. Na trhu se jedná o zcela bezprecedentní a jedinečný krok, kterým Candy potvrzuje jistotu a důvěru ve své výrobky. „Uvědomujeme si, že naši zákazníci očekávají od své pračky především spolehlivost a kvalitní praní. S tímto na vědomí, děláme vše pro to, abychom tyto požadavky uspokojili“, říká Viktor Fiala, ředitel Candy ČR.

Mimo prodlouženou záruku nabízí pračky Candy spoustu dalších inovací, které v domácnosti ulehčí praní. Lidé s citlivou pokožkou na prací prostředky ocení program Aquaplus, který odstraňuje veškeré zbytky pracího prášku z vláken prádla. Další užitečné programy jsou šetrné pro praní vlněných oděvů a usnadňují následné žehlení. Vše dohromady dělá z pračky Candy spolehlivého a užitečného člena domácnosti.

Autor: Ženy - E15Candy Group je soukromou evropskou společností (patřící rodině Fumagalli) zastřešující několik značek a řadí se k předním evropským výrobcům spotřebičů pro domácnost: praček, myček nádobí, sušiček, chladniček a mrazniček, varných desek a sporáků, a to vestavných i volně stojících. Tyto výrobky patří ke špičce v oblasti respektování ekologických hodnot v souladu s iniciativou Planet Care.

http://www.candy-hoover.cz

(komerční prezentace)
12. srpna 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video