Do nového roku s humorem: Novoroční vtípky | e15.cz

Do nového roku s humorem: Novoroční vtípky

ZDROJ: Ženy - E15

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Známé přísloví praví: "Jak na nový rok, tak po celý rok". Takže vstupte do nového roku společně s námi i s humorem a s dobrou náladou.

„Koupil jsem snoubence pod stromeček briliantový prsten“ -
„Tos jí nemohl koupit něco levnějšího, třeba televizor?“ -
„A ty už jsi viděl falešný televizor?“

*

„Tak šťastný a veselý. Jak jsi se vyspal?“
„Ale ušlo to, jen kdyby o mě pořád nezakopávali číšníci!“

*

Dva lyžaře zasypala na horách lavina. Najednou jeden vidí, jak se k nim blíží bernardýn se soudkem. A tak říká tomu druhému:
„Hele, nejlepší přítel člověka.“.
Druhý lyžař praví:
„No jo, a nese ho pes.“

* Říká vězeň spoluvězni: „Přeji ti šťastný nový rok!” „Ale vždyť je už únor!” „Slyšel jsem, že ti rok přidali!”

*

Povídá jedna Havajanka druhé: „Manžel mi pod stromečkem slíbil, že v příštím roce budeme mít exotickou dovolenou.” „Na mužské sliby nedej. Ten můj už deset let slibuje Máchovo jezero a pořád se tlučeme tady na Havaji!”

*
Stěžuje si ráno znavený manžel: „Já ti mám po tom Silvestru okno jako hrom!” „To se nediv, vždyť jsi prošel výkladní skříní.”

*

Dva šestnáctiletí se baví po silvestrovské noci: „Dědeček měl pravdu, když mi říkal, že do toho erotického klubu nemám chodit, že tam jsou věci, které bych neměl vidět.” „Prosím tě, a co jsi tam viděl?” „Dědečka.”

* Manželé právě vesele zapíjejí příchod nového roku, když náhle manželka zesmutní. „Co je?” ptá se manžel. „Ale,” povídá manželka, „právě jsem si uvědomila, že mám všechny šaty od loňska.”

*

„Tak co, jak jsi prožil letošního Silvestra, příteli?” „Ale… nejprve jsem nevěděl, kam mám jít a teď si zase nemohu vzpomenout, kde jsem byl.”

* „Tohle byla báječná jednohubka, milostivá, ostrá jako meč,” chválí
host novoročního rána paní domu. „Bohužel, pane, to byla drátěnka na nádobí!”

*

„Letos byl ale Silvestr!” pochvaluje si v kroužku známých Pavel. „Petra navařila, lednice plná šampáňa…” „To já strávil Silvestra na cestách,” povzdechne si nahlas Jarda Kudrnů. „Neříkej,” podiví se chlapi, „kdes byl?” „Vezli mě na záchytku!”Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery