Interiérové doplňky pro vaše pohodlí | e15.cz

Interiérové doplňky pro vaše pohodlí

ZDROJ: Ženy - E15

Daniela Fruhwirtová-Hradská

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Právě si zařizujete byt a zdá se vám, že to stále ještě není ono, chtělo by to něčím doplnit, ale co když nemáme moc prostoru nebo nevíme, jaký doplněk bude přesně pro náš byt, nebo si chceme spíše dopřát něco pro náš odpočinek než byt, tak pro vás jsme vybrali pár typů na pěkné, zajímavé doplňky, které jsou především pro vaši pohodu.

Polštáře

Proto, abychom si zkrášlily nábytek a při tom si měly kam složit hlavu, je ideálním doplňkem polštář a dnes jich opravdu nemáme na trhu málo, můžeme si vybrat ze širokých nabídek, množství barev a dokonce i polštáře mají svou funkčnost. Ale i polštáře musíme volit s rozmyslem, podle toho, jak se nám hodí designově do interiéru a zároveň zda nám poskytnou dostatečné pohodlí, některé obchody nabízejí polštáře krajkové, saténové, vzorované, pruhované, vyšívané, ale také antistresové a polštáře z čisté bio bavlny. Každý obchod vám také rád poradí, jaký polštář je pro vás ten pravý.

Knihovny

Každá žena si přeje aspoň malý prostor pro svou duševní stravu, u které odpočívá, tedy pro knihy, ale co když toho místa opravdu není mnoho, za to knih je, nebo chceme knihovnu originálně řešenou? Pro takové účely tu máme tzv. neviditelné knihovny. Je to úsporné, atypické, originální řešení. Neviditelné knihovny jsou navrženy tak, aby daly vyniknout vaší kreativitě. Jejich subtilní, ale pevná kovová konstrukce vyvolává iluzi knih postavených přímo na sebe. Jsou to tak pouze knihy, které vytváří originální designový prvek vhodný do jakéhokoli interiéru. Jednotlivé varianty solitérních či závěsných knihoven navíc umožňují vytvořit mnoho kombinací. Je tedy zcela na vás, jaké originální prvky do vašeho bytu či domu vymyslíte.

Svíčky

Svíce a svícny mohou být pro váš domov také lehkou, svěží a něžnou dekorací, kdo má rád výrazný styl a přesné linie, pro ty se vyrábí také krásné skleněné svíce, kdo má rád romantiku, tak si pro svůj domov může vybrat několik druhů voňavých svící, kdo má rád barvy, tak i pro takové se najde spousta barevných designových svící a kdo má rád tvary může svůj domov opepřit a sám se pokochat například svíčkami se vzhledem psa, slona, hrocha, labutě, také svíce s tváří různých květin a květináčků, možností je mnoho. Samozřejmě pro naše pohodlí nesmíme zapomenout na relaxační svíce, které mají specifickou vůní, která nás uvolní nebo nám dokonce přivodí i určitý druh nálady, například svíčky s vůní harmonie, optimismu a blaženosti.

Zrcadla

Moderní stylová zrcadla se stanou působivou dekorací každého interiéru. Vnesete tak do svého odrazu v zrcadle trochu radosti. Designová zrcadla jsou vyráběna jako jednotlivé kusy a malovaná, nebo jako komplety několika menších zrcadel, které můžete rozmístit dle libosti. Svůj interiér tak můžete zkrášlit, a dokonce zrcadly opticky zvětšíte prostor. Dnes jsou zrcadla velmi módní záležitostí, nemusíte mít zrcadlo jen v koupelně a v šatně, ale krásně působí zrcadlo také v ložnici, v předsíni, stylové zrcadlo můžete pověsit v obýváku, dokonce se dnes věší i na toalety.

Taburety

Je sice fajn, že už máme něco pod hlavu na svém gauči, knihy krásně po ruce, na konferenčním stolku nám atmosféru zpříjemňuje svíce jménem Optimismus a pohledem se kocháme zrcadlem před sebou…, ale kam s nohama, abychom se mohly cítit příjemně a vytvořit tak dokonalý komplex svého pohodlí? Od toho máme na trhu taburety, jsou menší, lehčí a také nám pěkně doplní interiér. Na trhu můžeme najít taburety různých barev i tvarů, stačí si vybrat.

Autor: Daniela Fruhwirtová-Hradská

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video