Ionizátor vzduchu s osvětlením | e15.cz

Ionizátor vzduchu s osvětlením

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Vychutnejte si čerstvě vyčištěný vzduch obohacený o kyslíkové ionty (ozón), který bude svěží a bude „vonět“ jako po letní bouřce.

Ionizátor z internetového obchodu Conrad je určen do interiéru a má několik vynikajících vlastností. Nejenže obohacuje vzduch o záporné ionty, které filtrují cigaretový kouř, nepříjemné zápachy a ničí bakterie, ale současně vzduch i vyčistí a navíc poslouží jako orientační noční osvětlení. Pracuje velice tiše, neboť neobsahuje žádný hlučný motor ani ventilátor.

Všude, kde používáte elektrické a elektronické přístroje, jako jsou monitory počítačů, televizory nebo mikrovlnné trouby, vznikají působením elektrostatických nábojů kladné ionty (kationty). Ty mohou způsobovat zvýšenou nervozitu, únavu a nepříznivě ovlivňovat různé alergie.

Autor: Ženy - E15

Ionizáítor s nočním osvětlením

Použití ionizátoru také výrazně snižuje vlivy statické elektřiny. Ionizátor zneutralizuje elektrostatických náboj a Vy budete opět dýchat čistý a svěží vzduch. Zmizí i zápach kuchyňských výparů a toalet. Elektrostatický lapač prachu s kovovými lamelami, na kterých se zachycují prachové částice, pyl, chlupy domácích zvířat nebo výtrusy plísní, lze z ionizátoru snadno vyndat a vyčistit.

Přístroj se napájí ze sítě 230 V/50 Hz a má příkon pouze 3 W, což je mnohem méně než odběr běžné úsporné žárovky. mnohých úsporných žárovek nebo jiných domácích spotřebičů. Je obzvlášť vhodný pro alergiky.

11. října 2010
(komerční perzentace)

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video