Kde řemeslník můj? Jak jej sehnat snadno a rychle | e15.cz

Kde řemeslník můj? Jak jej sehnat snadno a rychle

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Nedokonalostí v interiéru si nejvíce všímáme za dlouhých zimních večerů. Komoda v rohu by potřebovala nový nátěr, koupelnové jádro dávno volá po obkladech a parkety po nabroušení. Pokud váš muž není zrovna kutil Tim, musíte sehnat vhodného řemeslníka. To však může trvat týdny. Přitom vhodný poptávkový systém vás ušetří zběsilého nahánění řemeslníků v internetové džungli.

Potřebuji řemeslníka, zn. ihned

Poptávkové systémy existují řadu let a vznikly, aby v dnešní elektronické době šetřily lidem čas a firmy se přiblížily k zákazníkům. Proto musí být vše hlavně přehledné a jasné. Nebojte se složitých webových stránek, vyplnění poptávky zvládne i internetový začátečník. Navíc služba je pro zadavatele zcela zadarmo a ještě můžete ušetřit. Na jediném místě se totiž střetá nejeden řemeslník, každý s unikátní nabídkou. Reakci na poptávku můžete mít do pár minut.

Kde poptávku zadat

jednoduchý a výstižný popis poptávky, lokalitu, termín a případně fotografie. Pokud si přece jen nevíte rady s vyplněním formuláře, na webových stránkách najdete inzeráty od ostatních uživatelů, kterými se můžete inspirovat. Celá akce ve výsledku zabere 2 minuty. Čím přesnější bude poptávka, tím snazší bude vytvořit nabídku na míru včetně přesné kalkulace za služby či materiál.

Nabídek obdržíte hned několik. Nemusíte se však stresovat tím, že někoho odmítnete nebo dokonce nevyberete žádnou. Všechny nabídky jsou totiž nezávazné.

Zkuste Poptávej.cz a sežeňte si svého řemeslníka ještě dnes. Zima bude ještě dlouhá a po opravě interiéru vám bude doma mnohem příjemněji.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video