Krbová kamna najdou uplatnění i v moderních domácnostech! | e15.cz

Krbová kamna najdou uplatnění i v moderních domácnostech!

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Krbová kamna jsou opět součástí českých domácností. Už se nejedná jen o kachlová nebo plechová kamna. I krbová kamna postihují nové a nové trendy.

Všichni máme v paměti klasická kamna na dřevo nebo kachlová kamna, která jsou součástí chat a chalup. V nových modelech krbových kamen můžete topit téměř bez práce a na některých je možné i vařit.

Moderní jsou pelety

Právě krbová kamna topící peletami jsou čím dál žádanější, a to z několika důvodů. Hlavním tahákem je fakt, že se o ně nemusíte téměř starat, protože peletová kamna disponují automatickým provozem.

Peletová kamna Almeria 32C topí téměř sama. Stačí naplnit zásobník a nastavit dobu a čas topení.Autor: Ženy - E15

Co to v praxi znamená? Stačí do zásobníku, který pojme až 32 kg pelet, vložit pelety, nastavit na digitálním displeji, kdy a jak moc mají kamna topit a ony vše obstarají za vás. Samy si totiž pelety dávkují, a to podle požadované teploty. Na jeden plný zásobník zvládnou kamna topit až 50 hodin. Díky nejnovější technologii, kterou jsou kamna vybavena, je účinnost vytápění až 97 %.

Vařte a pečte

Krbová kamna neslouží jen k vytápění. Pokud si totiž pořídíte na chatu, chalupu, do rodinného domu nebo i bytu sporák, můžete na něm vařit a péct.

Sporák Fiko 70 Nostalgia – B je unikátním kouskem, na kterém uvaříte oAutor: Ženy - E15
U kvalitních sporáků jsou trouby vyhřívané ze všech stran, varné plotny jsou vyrobeny ze speciálního odolného plechu, díky kterým dosahují vysoké odolnosti vůči tepelnému a mechanickému namáhání.

Obsluha i údržba sporáku jsou snadné, uvedení do provozu rychlé, provoz ekonomický a vaření bude jedinečným zážitkem.

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video