Kreslící povlečení - zábava pro malé i velké | e15.cz

Kreslící povlečení - zábava pro malé i velké

mk

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Hrát na povlečení piškvorky, popustit uzdu dětské kreativitě nebo napsat své drahé polovičce milostný vzkaz přímo na polštář? Proč ne...

Hlavně se bavit, to je zřejmě nevyřčeným motem společnosti Stitch designworks se sídlem v Salisbury, která pod značkou Doodle by Stitch prodává sady povlečení, ubrusů a prostírání. Jejich výrobky mají jednu zvláštnost - můžete na ně napsat nebo nakreslit cokoli.

Lze předpokládat, že zvláště pro děti bude taková peřina nebo prostírání ideálním dárkem, jelikož jim dává téměř neomezený prostor k jejich kreativním výtvorům, navíc bez toho, že by „počmáranou“ peřinou přiváděli nešťastné rodičovstvo do stavů afektu nebo zoufalství. Speciální fixy a látka jsou totiž vyrobeny tak, aby po vyprání bylo povlečení opět čisté a připravené k dalšímu použití.

Každá legrace ovšem něco stojí, takže i tady musíte počítat s určitým výdajem. Ceny produktů se na stránkách výrobce pohybují kolem 40 až 55 liber, za sadu deseti barevných fixů na povlečení pak zaplatíte v přepočtu kolem 150 korun.

Autor: mk

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newslettery