Kuchyň jako ze žurnálu a navíc bez velké námahy? Realita! | e15.cz

Kuchyň jako ze žurnálu a navíc bez velké námahy? Realita!

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Stává se vám, že při listování časopisem obdivujete nablýskané interiéry, a říkáte si, jestli jsou opravdové, jestli tam někdo skutečně žije. Uvědomíte si, kolik času a dřiny vás to vždycky stojí. Pravda je, že žádnou z nás to nebaví, ale udělat se to musí. Pojďte si úklid ulehčit. Přípravky české značky Real jsou na snadný úklid přímo vyvinuté a navíc - za velmi příznivé ceny.

Příprava chlebíčků nebo náročná svíčková - ve výsledku je to podobné: kupa špinavého nádobí, umaštěná linka, pokapaný sporák… nemyslíte, že už jste pracovala dost? Značka Real nabízí přímo na tyto situace zdatného pomocníka: Real odmašťovač & kuchyně.

Autor: Ženy - E15

Má silný čisticí a odmašťující efekt, pomerančový extrakt rozpouští oleje, tuky, nečistoty a zároveň ošetřuje povrchy. Lze s ním vyčistit pracovní desky, odsavače par, sporáky, mikrovlnné trouby, obklady, dveře, kuchyňské skříňky, stoly i židle. Dávkovač 2 v 1 umožňuje se zaměřit na konkrétní místo v podobě pěny nebo rozprachem nanesete prostředek na větší plochu.

Autor: Ženy - E15

Ať už máte doma myčku nebo ne, ručnímu mytí nádobí se nevyhneme žádná. Pojďme na to ekologicky s Real green clean! Kromě životního prostředí vám jistě poděkují i vaše ruce, ale spokojená budete především s tím, jak se bude vaše nádobí blýskat. Real green clean totiž skvěle uspěl i v talířovém testu a kromě toho hezky voní květinovo-citrusovou vůní. Tento prostředek ze zelené řady je lehce biologicky odbouratelný a má silnou odmašťující schopnost. Je vhodný pro domácnosti s čističkami vod a zároveň je dermatologicky testovaný.

Autor: Ženy - E15

Určitě i vy máte v kuchyni místa, která vyžadují jemné zacházení. Ať už je to vaše nablýskaná baterie nebo třeba sklokeramický sporák, i na to má značka Real svou specialitku: Real creme gel – silný a zároveň šetrný prostředek. Vyčistí a nepoškrábe. Je vhodný na sklokeramiku, akrylát a indukci a voní po zelené limetce.

Další řešení úklidových problémů a veškerý sortiment čisticích prostředků najdete v e-shopu českého výrobce Zenit Čáslav na www.zeniteshop.cz.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video