Nakupujte jako nejmodernější maminky! Jak na to? | e15.cz

Nakupujte jako nejmodernější maminky! Jak na to?

ZDROJ: Ženy - E15

Inzerce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Domácnosti s malými dětmi řeší každodenně stejný problém – ceny dětského zboží jsou stále vyšší a vyšší a jejich nákupy výrazně zasahují do rozpočtu. Každý rodič chce pro svého drobečka to nejlepší, ale určitě souhlasíte, že je zbytečné platit víc, než musíte. Poradíme vám, jak vše pořídit za nejlepší ceny!

Konec úmorným nákupům. Chytré maminky nakupují online!

Nákupy s kočárkem jsou zdlouhavé, únavné a nebaví maminku ani děťátko. Zapomeňte na fronty, tlačenice a dětský pláč! Téměř vše si už dnes můžete pořídit online. Veškeré zboží si můžete prohlédnout a porovnat na jednom místě, máte přehled o všech akcích a navíc vám celý nákup dopraví až domů. Většina maminek je zvyklá nakupovat po internetu oblečení nebo elektroniku. Už vás ale napadlo, že si můžete usnadnit život třeba i online nákupem potravin nebo plenek?

Nejlepší ceny na jednom místě!

Vše, co k péči o své děťátko potřebujete, si můžete pořídit online. A dokonce výhodněji než v kamenném obchodě. Například na Feedo.cz na vás čekají nejen výhodné plenky, ale také dětská kosmetika, výživa, praktické rady a další nezbytnosti k péči o vašeho miláčka. Proč si zbytečně komplikovat život? Nakupováním na internetu šetříte čas, který můžete věnovat důležitějším věcem.

Poradíme vám, jak vybrat správný kočárek

Jak se zorientovat v tak široké nabídce kočárků a vybrat právě ten nejlepší? Váha, skladnost, manipulovatelnost, cena… Stanovte si, co od kočárku požadujete. Nevíte si rady? Nechte se inspirovat maminkou Veronikou, která vás provede krok po kroku výběrem svého prvního kočárku a podělí se o užitečné rady a tipy.

Když kočárek nestačí

Používání dětské autosedačky je ze zákona povinné. Při výběru se snažíme skloubit bezpečí a pohodlnost. V první řadě myslíme na bezpečí dítěte. Autosedačku je vhodné koupit novou, protože víme, že všechny její části jsou v bezvadném stavu. Pro novorozence a kojence hledáme autosedačku, která se umísťuje proti směru jízdy. Batolata a starší děti už mohou sedět ve směru jízdy. Hlavním kritériem pro výběr je hmotnost dítěte. TIP: Čtěte v popisu produktu, zda se dá sedačka i přes její váhovou kategorii přizpůsobit dle výšky dítěte. Širokou nabídku kočárků a autosedaček naleznete na Feedo.cz.

Vyhrajte výbavičku za 42.000 Kč!

Zúčastněte se soutěže s Feedo.cz „BŘÍŠKO ROKU“ a hrajte o hodnotné ceny. Hlavní cenou je výbavička pro vaše miminko v hodnotě 42.000 Kč.
Soutěžit můžete zde.

Autor: Inzerce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video