Neutrácejte v supermarketu stovky korun zbytečně | e15.cz

Neutrácejte v supermarketu stovky korun zbytečně

ZDROJ: Ženy - E15

Ženy.cz

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Každý nákup v supermarketu vás zbytečně připraví o několik stovek Kč. Naštěstí existují způsoby, jak se tomu bránit. Jedním z nich je nová služba Kupi.cz, která hlídá ceny ve všech velkých obchodech.

„Listovat letáky mě nebaví, utrácet zbytečně ale také nechci. Když mi kamarádka řekla o Kupi.cz, ušetřila mi vážně hodně času i peněz. Snadno si tu vyhledám, kde mají co v akci. A na pleny, dětskou výživu a máslo jsem si zapnula hlídání, aby mi o akcích chodila informace přímo do e-mailu,” říká Kamila, 35letá maminka dvou dět
.

Je akce vážně tak výhodná?

Vyznat se v cenách není žádná legrace, obchodníci zkoušejí různé triky. Kupi.cz vám dokáže říct, jak moc je daná akční cena výhodná. V záložce “Balení” najdete u každého zboží jeho historicky nejnižší cenu, průměrnou akční cenu i další užitečné statistiky. Věděla jste, že litr Coca-Coly se dá sehnat pod 10 Kč?

Akce až do e-mailové schránky

Jak už řekla Kamila, Kupi.cz umí hlídat akční ceny za vás. Stačí se zaregistrovat a nastavit si hlídání kategorii zboží, které kupujete nejvíce. Ať už je to kosmetika, drogerie nebo třeba ovoce a zelenina. Jakmile na ně obchod odstartuje slevy, Kupi.cz vám o tom pošle e-mail. Samozřejmě si můžete vybrat jen supermarkety, ve kterých ráda nakupujete.

Když už všechno víte, nezapomeňte si na Kupi.cz najít akci na oblíbené zboží. Ušetříte!

Autor: Ženy.cz

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video