NOVÁ generace plenkových kalhotek od Pampers | e15.cz

NOVÁ generace plenkových kalhotek od Pampers

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Inovativní plenky Pampers Premium Care Pants: pohodlné používání, snadná výměna a rychlé navléknutí

Jeden z nejznámějších výrobců dětských plen na světě, společnost Pampers, uvádí na trh novou řadu plenkových kalhotek Pampers Premium Care Pants určených pro malé dětské objevitele a dobrodruhy. Nová řada ultra suchých pampersek s elastickým pasem výrazně napomáhá udržovat optimální stav citlivé dětské pokožky a udržovat ji v suchu. Díky jejich nízké hmotnosti a výjimečné pružnosti umožňují malým dobrodruhům nerušeně objevovat svět. Plenky Pampers Premium Care Pants jsou speciálně navrženy pro aktivní batolata ve věku 10 až 12 měsíců. Díky jejich funkčním vlastnostem je přebalování pro rodiče doslova radost, o čemž je přesvědčená zpěvačka Marta Jandová. Její drobounká ale pořádně hyperaktivní dcerka Maruška právě díky těmto plenkám nerušeně objevuje svět kolem sebe.

Autor: Ženy - E15

Pampers Premium Care Pants se vyznačují řadou inovativních prvků, které umožňují dětem maximum neomezeného pohybu od chvíle, kdy se poprvé postaví až po dobu, kdy přestávají plenky potřebovat. Díky všestranné měkkosti a moderním technologiím poskytují dětem komfort a jejich citlivá pokožka zůstává v suchu jako nikdy předtím. Oproti obyčejným dětským plenkám jsou Pampers Premium Care Pants opatřeny indikátorem vlhkosti, takže maminky bezpečně a rychle poznají, kdy je třeba malého průzkumníka přebalit.

Dále umožňují snadné navléknutí, díky měkkému a elastickému materiálu dokonale padnou každému dítěti. Oboustranný pas zase umožňuje v podstatě neomezený pohyb, který je pro děti v tomto věku tak důležitý. Zároveň minimalizuje riziko úniku tekutin. Absorpční jádro rychle vstřebá a zadrží vlhkost, čímž pokožka zůstává až 12 hodin v suchu. Prodyšný materiál jemný jako bavlna napomáhá proudění vzduchu skrze mikropóry a umožňuje citlivé dětské pokožce dýchat. Péči o kůži napomáhá i dětský krém obsažený ve vnitřní vrstvě.

Autor: Ženy - E15

Co o plenách říká zpěvačka Marta Jandová? „Maruška je můj malý průzkumník. Poznává a objevuje svět krok za krokem. Šplhá výš a výš, i ta rychlost, se kterou přede mnou utíká, se každý den zvyšuje. Nic ji nemůže zastavit. Nové plenky jí dopřávají potřebnou svobodu pohybu, zatímco já ji mohu v cuku letu přebalit. Takže se vzájemně neobíráme zbytečně o čas, který nyní tráví objevováním světa a já ji přitom mohu s láskou pozorovat.“

Produkty Pampers Premium Care nabízí pětihvězdičkový komfort nejenom dětským zadečkům, ale i maminkám, které v tomhle věku občas dlouho bojují s dítětem, kterému se opravdu ani trochu nechce nechat se přebalit. Nově tvarované pleny lze velmi snadno natáhnout na každé aktivní dítě, umožní mu takřka neomezený pohyb a zároveň jdou jednoduše sundat bez rizika ušpinění.

Pro více informací o produktech značky Pampers navštivte webové stránky www.pampers.cz a Facebook www.facebook.com/pampers.cz.

Zúčastněte se naší velké soutěže na www.malipruzkumnici.maminka.cz.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video