Nové knihy: Hester aneb o čem ženy sní, Iva Hercíková | e15.cz

Nové knihy: Hester aneb o čem ženy sní, Iva Hercíková

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Hester se nespokojí pouze s rolí vzorné manželky a matky.

Navzdory všem překážkám, předsudkům a zaběhlé konvenci se rozhodne prosadit svou. Román prostupuje mrazivě lehká nespoutanost, která stoupá spolu se stupňující se odvahou hlavní hrdinky.

Ukázka:
„Mám sen,“ řekla pokorně. „Ale není uskutečnitelný. V tom snu jsem totiž muž. Vcházím do nějakého nočního podniku se striptýzem. Všude v boxech souloží dvojice v nejrůznějších polohách. Ale mě zajímá jen dívka v černých průsvitných šatech, která… Nevím, proč ti to vyprávím. Je to hloupost.“
„Pokračuj.“
0:normal690:true:true„Ta dívka je strašidelně hubená, je to jen ranec kostí. Stojí u sloupu a tře se o něj, jako by si ho chtěla nacpat do těla. Dívám se na ni a jsem vzrušená, teda vzrušen, protože jsem muž. Mám erekci, rozepínám si poklopec a blížím se k té dívce a jí se rozšiřují oči. Křičí. Vestoje do ní vrazím pyj, je úzká a ještě mě sevře jako louskáčkem na ořechy. Obě máme okamžitě orgasmus.“ (…)
Ricardo ji přitáhl k sobě a žalud tvrdého penisu opatrně zasunul mezi její pysky. „Je tvůj,“ řekl. „Vrážej ho do mě.“
Chtěla se zasmát, ale nepovedlo se jí to, vyšlo z ní jen jakési zvířecí zavrčení. Pohybovala se na Ricardově pyji, a když přivřela oči, viděla tu dívku v černých šatech, vrážela do ní svůj nástroj, mezi její hubená stehna, a dívka křičela, nebo to křičel Ricardo, snad křičela ona sama, cítila, že je muž, samec, síla v ní tepala, byla kanón, nacpaný střelným prachem, schopný vyhodit do povětří města s miliony obyvatel, sbíječka, razící největší tunel světa, veliký rozsévač, naplněný k prasknutí životadárnou tekutinou, která oplodní všechny blizny světa.
 
Vydalo nakladatelství Motto, www.motto.cz

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video