Nové knihy: Muže ani květinou... | e15.cz

Nové knihy: Muže ani květinou...

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Skutečné situace v soužití muže a ženy autorů Miroslava Plzáka a Táni Pikartové.

Také si říkáte, že s mužem špatně, bez něj hůř? Proč je některý vztah úspěšný a druhý se rozpadne? Proč někdy jednání partnera vyvolá tak silnou reakci? A proč někdy partner nereaguje vůbec?

Odpověď na tyto a další otázky Táni Pikartové dává MUDr. Miroslav Plzák. Vysvětluje a komentuje příčiny vzniku konfliktu a nachází jejich řešení.
          
Autoři:

Autor: Ženy - E15
MUDr. Miroslav Plzák, CSc., se narodil 25. 8. 1925. Studoval v letech 1945-1950. V roce 1959 začal pracovat na psychiatrické klinice Fakulty všeobecného lékařství UK a v roce 1964 se stal jejím primářem. Tuto funkci zastával dvacet pět let. Aktivní praxi i pedagogickou činnost opustil v roce 1989. Je čestným členem Asociace manželských a rodinných poradců v Čechách, spoluzakladatelem Linky důvěry a pilným autorem. Napsal na 60 vědeckých prací a populárně psychologických publikací. Působil i jako dramatik a televizní scénárista.Čechách, spoluzakladatelem Linky důvěry a pilným autorem. Napsal na 60 vědeckých prací a populárně psychologických publikací. Působil i jako dramatik a televizní scénárista. Vytvořil devět divadelních her, inscenace Záviš kontra Březinová (spoluautor M. Šimek) byla na scéně divadla Semafor nepřetržitě tři a půl roku. Věnuje se i publicistické činnosti.  

Publicistka Mgr. Táňa Pikartová se narodila 9. 3. 1951 v Plzni. Je absolventkou Fakulty žurnalistiky Univerzity Karlovy v Praze. Počátkem 80. let stála u zrodu živého vysílání Československého rozhlasu, vysílání Studia 7. Pracuje jako rozhlasová redaktorka, píše povídky pro společenské časopisy, publikuje v denících (MF Dnes, Příbramský deník) i časopisech (Xantypa, Bydlíme), spolupracuje jako středočeská zpravodajka s rádiem Impuls. Je autorkou mnoha rozhovorů, článků, povídek, sloupků, esejí a rozhlasových reportáží. Právě při své novinářské práci ve společenských časopisech se seznámila s MUDr. Miroslavem Plzákem. Kromě jiného se soustřeďuje i na činnost v oblasti mediální propagace.

Vydalo nakladatelství Motto, www.motto.cz.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video