Nové knihy: Vlasy | e15.cz

Nové knihy: Vlasy

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Petra Měchurová a Zuzana Vilímovská připravily pro všechny milovníky vlasů, účesů, krásy a designu poutavou knihu o vlasech.

Tato kniha provází laiky i profesionály či budoucí kadeřníky světem vlasů od jejich zrodu a vlastností přes rozmanité střihy, barvy a styling až po speciální příležitosti, které s námi naše vlasy prožívají.

Jaký typ účesu či střihu je pro vát tím nejvhodnějším? Jak o účes pečovat a která z barev se k vám nejvíce hodí? Petra Měchurová, jedna z našich předních kadeřnických špiček, vám poradí ten správný odstín, jak barvy kombinovat a jak svoji představu o barvě co nejvhodněji zkombinovat se střihem. 

Autor: Ženy - E15


Spolupráce Petry Měchurové (u nás i ve světě uznávaná kadeřnice proslulá díky prestižní mezinárodní ceně Grand Trophy AIPP 2009) a Zuzany Vilímovské (šéfredaktorka časopisu Beauty Salon), zaručuje nejen zajímavé čtení, ale i krásný design a obrovské množství fotografického materiálu. Partnerem knihy se stala značka L´Oréal Professionnel, jíž je Petra Měchurová dlouholetým ambasadorem.


Petra Měchurová:

O knize:

Kniha vznikala průběžně, během té doby jsem se věnovala nejen práci v salonu, ale i zahraničním kadeřnickým cestám na různá vystoupení, semináře, připravovala jsem kolekce účesů, česala přehlídky,.. všechny tyto zkušenosti se promítly do textu i obrazové části knihy Vlasy. Jsem ráda, že se podařilo knihu dovést do její finální podoby a doufám, že potěší její čtenáře .“

====Zuzana Vilímovská ==== : „ Kniha Vlasy přesně odráží styl Petry Měchurové a jejího salonu. Nejde jen o samotné vlasy, ale o celý účes jako designovou záležitost, nezbytný doplněk, kterým doladíte svoji osobnost. Stejně designovou záležitostí je i tato kniha. Spojuje znalosti a zkušenosti s vlasy, které Petra za svoji kariéru nasbírala a plejádu účesů známých z jejích kolekcí či prestižních kadeřnických soutěží.“

}}}

Kniha VLASY ,první česká designová kniha o vlasech, byla pokřtěna 27.1.2010 v Siddharta Café hotelu Buddha Bar.   Pozvání na křest, kterým provázel moderátor Vlasta Korec , přijalo mnoho známých osobností, kteří jsou příznivci kadeřnického umění Petry Měchurové, např. Ivana Jirešová , Beata Rajská , Gábina Partyšová a další. Chybět nemohli ani přední čeští fotografové, kteří se na knize Vlasy podíleli: Lukáš Vrtílek, Martin Matějíček, Martin Tiso.

   Kmotry knihy Vlasy se stali Karel Gott a Liběna Rochová . Další kmotrou knihy se měla stát Anna K. **, jejíž zdravotní stav ji ale bohužel nedovolil se křtu zúčastnit. Její pozdrav a blahopřání ke knize přečetl Karel Gott.
Kniha Vlasy je k zakoupení ve vybraných knihkupectvích, na dobírku na www.grada.cz a v salonu Petry Měchurové.

30. ledna 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video