Novinky pro domácnost | E15.cz

Novinky pro domácnost

Redakce

Zařizujete domácnost? Nebo jen chcete změnu? Máme pro vás pár tipů...

Bílá ženám sluší Bílé LCD televizory GoGEN potěším především ženy. Televizory v bílém klavírním laku řady „Binary Design Line“ jsou decentním a stylovým doplňkem každého pokoje. Vybírat lze v úhlopříčkách 48, 56, 66, 81 a 94 cm.
 
Přístroj je vybaven analogovým i digitálním DVB-T tunerem a disponuje spoustou užitečných funkcí. Bílé televizory GoGEN – moderní a dokonale sladěný interiér. Více informací na www.gogen.cz.

Autor: Ženy - E15Meteostanice - ideální pomocník nejen před dovolenou

Chystáte se na dovolenou? Nevíte jaké oblečení si s sebou přibalit? S meteostanicí Vás již počasí nepřekvapí. Teplotu, vlhkost, barometrický tlak, předpověď pomocí ikon či funkce Weather Girl – to jsou funkce meteostanic, které určitě oceníte.

Autor: Ženy - E15


Zajímavým tipem nejen před dovolenou je meteostanice Hyundai WSC 2032 s fotorámečkem. Kromě meteo údajů zároveň funguje jako fotorámeček a promítá fotky vašich nejbližších. A navíc si můžete zvolit mezi třemi režimy zobrazování – buď pouze meteoúdaje, meteoúdaje v kombinaci s fotografií nebo pouze fotografie.

Meteostanice je ideální dárek pro každého. www.hyundai-electronics.cz

25. července 2010

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video

Newsletter
Využijte služby
zasílání zpráv do vaší
e-mailové schránky!

Tato stránka využívá služeb Google reCAPTCHA, na kterou se vztahují Smluvní podmínky a Zásady ochrany osobních údajů společnosti Google.