Novorozeneckou postýlku si můžete pronajmout na doma | e15.cz

Novorozeneckou postýlku si můžete pronajmout na doma

Redakce

Sdílet na Facebook Messenger Sdílet na LinkedIn
Jiřině Burešové z Domažlic se před měsícem narodila dvojčátka – holčičky Lucka a Jitka. S náročnou péčí o dva miniaturní uzlíčky, které po porodu vážily 2,02 a 2,26 kg, ji od začátku pomáhají speciální novorozenecké postýlky MiMi. Jiřina se s nimi seznámila už v porodnici a díky půjčovně postýlek si je mohla pronajmout i na doma.

Mezi hlavní výhody postýlky patří pojízdnost, navíc je výškově nastavitelná a lehce ovladatelná. U vaničky, která je průhledná, lze nastavit potřebný sklon vaničky, důležitý například při ublinkávání miminka nebo odříhnutí.

„Obě dvě miminka položím do postýlek, přemístím je dle své potřeby. Miminka mohou být v mé blízkosti a jsou neustále pod mým dohledem a kontrolou,“ popisuje Jiřina Burešová, jak postýlky MiMi využívá.

A jaké jsou podle ní další přednosti speciálních novorozeneckých postýlek? „Výhod je ještě celá řada, například snadná manipulace, možnost nastavení výšky postýlky – nemusím se ani ohýbat ani nějak natahovat. Pocit bezpečí zvyšuje tenká matrace, která umožňuje použít monitor dechu. Nezanedbatelným plusem je i nenáročná údržba postýlky, povrchy jsou hladké, vše se snadno čistí,“ vypočítává maminka dvojčat.

Postýlka MiMiAutor: Ženy - E15

Jiřina by postýlku rozhodně doporučila i ostatním maminkám, a nejen maminkám dvojčátek. „Poplatek za pronájem není vysoký. Postýlku nemusím kupovat, následně skladovat nebo nabízet k prodeji. Postýlka MiMi je pro počáteční 2 – 3 měsíce nesrovnatelně lepší než klasická dřevěná postýlka, které chybí všechny přednosti postýlky MiMi.“

Aktuálně půjčovna připravila speciální akci právě pro maminky dvojčat a vícerčat. Od září do konce prosince zaplatí rodiče dvojčat za pronájem druhé postýlky pouze 30 % z ceny, rodiče trojčat získají slevu jak na druhou postýlku (30 %), tak na třetí postýlku (50 %).

Postýlka MiMiAutor: Ženy - E15

Zapůjčení první postýlky MiMi si můžete objednat on-line na www.prvnipostylka.cz nebo telefonu 606 666 796. A že se postýlka osvědčila i dalším maminkám, se můžete přesvědčit na http://blog2.prvnipostylka.cz. Více informací a fotogalerie najdete na facebooku www.facebook.com/PrvniPostylkaMimi.

Autor: Redakce

S předplatným můžete mít i tento exkluzivní obsah

Hlavní zprávy

Nejčtenější

Video